Antivirüs Programı Önerisi

Makaleler
3
Merhabalar. Son zamanlarda kırtasiyelere sık sık flash bellek götürmeye başladım ve bilgisayara virüs bulaşmasından endişeleniyorum. Bu yüzden flash bellek üzerinden gelebilecek virüslere yönelik bir antivirüs programı arıyorum. Kaspersky'nin 30 günlük deneme sürümünü daha önceden kullandığım için onu kullanamıyorum. Şu anda Malwarebytes'ın ücretsiz sürümünü kullanıyorum ancak onda da gerçek zamanlı koruma etkin değil, premium gerektiriyor. Bir de USB Disc Security diye bir program var, onu kullansam yeterli gelir mi?

Merhabalar. Son zamanlarda kırtasiyelere sık sık flash bellek götürmeye başladım ve bilgisayara virüs bulaşmasından endişeleniyorum. Bu yüzden flash bellek üzerinden gelebilecek virüslere yönelik bir antivirüs programı arıyorum. Kaspersky'nin 30 günlük deneme sürümünü daha önceden kullandığım için onu kullanamıyorum. Şu anda Malwarebytes'ın ücretsiz sürümünü kullanıyorum ancak onda da gerçek zamanlı koruma etkin değil, Premium gerektiriyor. Bir de USB disc Security diye bir program var, onu kullansam yeterli gelir mi?

Kaspersky Internet Security ücretsiz onu kullanın. Kaspersky USB cihazları önden tarıyor.

Merhabalar. Son zamanlarda kırtasiyelere sık sık flash bellek götürmeye başladım ve bilgisayara virüs bulaşmasından endişeleniyorum. Bu yüzden flash bellek üzerinden gelebilecek virüslere yönelik bir antivirüs programı arıyorum. Kaspersky'nin 30 günlük deneme sürümünü daha önceden kullandığım için onu kullanamıyorum. Şu anda Malwarebytes'ın ücretsiz sürümünü kullanıyorum ancak onda da gerçek zamanlı koruma etkin değil, Premium gerektiriyor. Bir de USB disc Security diye bir program var, onu kullansam yeterli gelir mi?

Bit Defender, ESET, Comodo, bunlar önerebileceğim programlar.

Geri
Yukarı