Çözüldü Antivirüs silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

viycim

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Avira antivirüs yükledim. Sonra sileyim dedim. Sonra bir kaldırma dosyasını açtım. Ama yanlış kaldırma dosyasını açtım galiba. Kaldır dedim bütün her şeyi kaldırmadı. Sonra kendim elle klasörü silmeye çalıştım, administrators size izin vermelidir dedi. Sonra uninstaller programından silmeye çalıştım, antivirüs çıkmıyor. Dosya silme yerinden yaptım o program silemiyor, onda da erişim engelleniyor. Ne yapmalıyım? Çok zor duruma düştüm.

Çözüm
Arkadaşlar bugün Avira antivirüs yükledim. Sonra sileyim dedim. Sonra bir kaldırma dosyasını açtım. Ama yanlış kaldırma dosyasını açtım galiba. Kaldır dedim bütün her şeyi kaldırmadı. Sonra kendim elle klasörü silmeye çalıştım, administrators size izin vermelidir dedi. Sonra uninstaller programından silmeye çalıştım, antivirüs çıkmıyor. Dosya silme yerinden yaptım o program silemiyor, onda da erişim engelleniyor. Ne yapmalıyım? Çok zor duruma düştüm.
Güvenli modda dene. Bazen yapılabiliyor o şekil.
Güvenli modda dene. Bazen yapılabiliyor o şekil.

Çözüm

Hesabınızın türünü "yönetici" olarak değiştirin.
Sanırım yöneticilik başka bir hesapta.

Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları ve Aile Koruması'nın altında hesap türünü değiştir > şu anki mevcut hesabını seç > Yan kısımdan "hesap türünü değiştir" seç > Yönetici olarak işaretle > Ayarları Kaydet tıkla.

Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Öncelikle antivirüsü kurulum dosyasından tekrar kurdum.
Sonra uninstaller'da gözüktü. Oradan sildim.
Bir dakika silememişim. Bu sefer kaldırma tamamlanamadı yazıyor :(
Bilgisayarı komple kapatıyorsun. Windows 7 var anlaşılan. Bilgisayarı açıyorsun, açar açmaz F8 tuşuna asılıyorsun, orada bir sürü seçenek çıkıyor, oradan güvenli moda geçebilirsin.
Teşekkürler deneyeceğim.

Avira yazıyor ya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkten video'yu izleyebilirmsiniz yorumlar falan başarılı.olmadı mı şunu da deneyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
güvenli modda.

Yeni konular

Geri
Yukarı