Antivirüs üç tane tehdit buldu

Gainer

Hectopat
Bugün bilmediğim bir siteye girdim. Güvenilir değil yazıyordu. Tam tarama yapayım dedim Comodo üzerinden 3 tane tehdit buldu. Sizce direkt olarak sadece bir websitesi üzerinden virüs bulaşır mı?

1642223764999.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bilmediğim bir siteye girdim. Güvenilir değil yazıyordu. Tam tarama yapayım dedim Comodo üzerinden 3 tane tehdit buldu. Sizce direkt olarak sadece bir websitesi üzerinden virüs bulaşır mı?

Eki Görüntüle 1270280
Comodo oyun dosyalarını bile tehdit olarak algılıyor. Tavsiyem Kaspersky geçmeniz. Çok problem yaşamıştım comodo ile.

Online scan yapın Norton veya ESET'le veya Kaspersky'le veya sistemi geri alın bu siteye girmeden önceki bir tarihe bu kadar basit. Uyarıldığınız halde neden o tür bir siteye daldınızki?
Hiç profosyenelce değil. Bu tarz yerlere girmemeyi prensip yapmalısınız. Yoksa başınız dertten kurtulmaz PC kullanırken.

OneDrive'in dosyalarını algılamış. Bir siteden direkt virüs bulaşmaz ama çerezleri bildirimleri indirmeleri kabul ederseniz virüs bulaşabilir.

Malwarebytes indirirken dikkat edin. Piyasa da çok fazla gereksiz kopya mevcut. Aynı videoyu değişik kişiler yüklemişler.

1642228807686.png

Yeni konular

Geri
Yukarı