Antrenman programı değerlendirme

umut003

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 aydır fitness yapıyorum. Bu programa geçmeyi düşünüyorum sizce nasıldır? Bir de karın antrenmanı yok onu nasıl hallediriz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-28-16-35-56-982_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-11-28-16-35-56-982_com.instagram.android.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Hareketlerin geneli tüm kas grubunu çalıştıran hareketler eğer aman aman bir göbeğin yoksa veya parçalı karın kası istemiyorsan bu program sana yeter. Bu programı hocan yazdıysa ona danışman daha iyi olur çünkü herhangi bir bel rahatsızlığı gibi bir rahatsızlığın var mı bilmiyoruz.

Hareketlerin geneli tüm kas grubunu çalıştıran hareketler eğer aman aman bir göbeğin yoksa veya parçalı karın kası istemiyorsan bu program sana yeter. Bu programı hocan yazdıysa ona danışman daha iyi olur çünkü herhangi bir bel rahatsızlığı gibi bir rahatsızlığın var mı bilmiyoruz.
herhangi bir bel rahatsızlığım yok hocam yazmadı bu programı internetten bir sporcudan aldım aman aman bir göbeğim yok zaten göbeğim çok az yağlı karın kası olmasını isterim açıkcası

Yapabildiğin kadar nefes tutarak yarım mekik (20 sn yapabiliyorsan 20 sn) her gün güncelleyerek yap peşinden dinlenmeden 1 dk boyunca elbow knee touch yap ardından 30-40 sn dinlen ve bunu 4-6 set şeklinde uygula.

Geri
Yukarı