AnTuTu yeterli midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam YouTube'a yükledim videoyu. İsterseniz 1080p alıp inceleyebilirsiniz biraz.

Hocam yalnız haberiniz olsun Genshin Impact orta-giriş segment oyuncu bilgisayarlarını zorlayan bir oyun.
(Oyunun Pc'deki sistem gereksinimi önerilen olarak GTX 1060, minimum GT 1030 istiyor yani öyle hafif bir oyun değil. )

Yani tabletiniz haddinden daha iyi bir şekilde çalıştırıyor oyunu, dert etmenize gerek yok :)

Uzun süreli kullanımda ısınması son derece normal bir durum, zaten oyun çok ağır ve siz yüksek grafiklerde 120fps oynuyorsunuz.

Dostum o aşırı ısınma tamamen oyundan kaynaklı.
Iphone 7 gibi alüminyum bir cihazda sucuk pişirirsin.

Ha ayrıca zaten Genshin Impact'ın App Store sayfasına bakarsan tüm yorumlarda bundan bahsedildiğini görebilirsin :)

Hocam yalnız haberiniz olsun Genshin Impact orta-giriş segment oyuncu bilgisayarlarını zorlayan bir oyun.
(Oyunun Pc'deki sistem gereksinimi önerilen olarak GTX 1060, minimum GT 1030 istiyor yani öyle hafif bir oyun değil. )

Yani tabletiniz haddinden daha iyi bir şekilde çalıştırıyor oyunu, dert etmenize gerek yok :)

Uzun süreli kullanımda ısınması son derece normal bir durum, zaten oyun çok ağır ve siz yüksek grafiklerde 120fps oynuyorsunuz.
Tamamdır hocam bende biraz fazla abarttığımı fark ettim, birde videoyu ileri dakiklara sarıp da baktınız mı hocam? Oralarda ısınmalar var kasmalar oluyor yazdığım mesajlardaki gibi belirteyim dedim

Hayır, iPad Pro 2021 model cihazım var. AnTuTu puanı 1200000 çıktı, geekbench puanı ise Single-Core 1718 - multi-Core 7311 çıktı. Bu rakamlar ile cihazın durumunda bir sıkıntı var mı yok mu, iyi hâlde mi onu belirleyebilir miyiz onu merak ediyorum.

Çok çok iyi değerler. Bu puanlara yaklaşan tek mobil CPU A15 bionic. O da geçemez ama.

Tamamdır hocam bende biraz fazla abarttığımı fark ettim, bir de videoyu ileri dakiklara sarıp da baktınız mı hocam? Oralarda ısınmalar var kasmalar oluyor yazdığım mesajlardaki gibi belirteyim dedim.

Baktım hocam.
Ayrıca yanlış bilmiyorsam oyunda menüye geçince falan FPS düşmesi olayı cihazın gerekli olmadığı zaman ekran tazeleme hızını düşürmesinden kaynaklanıyor.

Ek olarak ısınması çok çok normal böyle bir oyunda, ve ileri dakikalarda olan kasma bana oyunla alakalı gibi geldi.
(Boss/yaratık öldüğünde fps düşmesi vb.)

Baktım hocam.
Ayrıca yanlış bilmiyorsam oyunda menüye geçince falan FPS düşmesi olayı cihazın gerekli olmadığı zaman ekran tazeleme hızını düşürmesinden kaynaklanıyor.

Ek olarak ısınması çok çok normal böyle bir oyunda, ve ileri dakikalarda olan kasma bana oyunla alakalı gibi geldi.
Evet, o hâlde cihazla ilgili bir sorun söz konusu değil
Baktım hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı şekilde böyle bir video da var, başka birisinin videosu. 31:36 - 37:50 - 54:57 - 55:49 - 33:45

Dakikalarında bende olduğu gibi oluyor. Yani normal olduğunu buradan da anlayabiliriz değil mi?
Screenshot_2021-12-08-18-56-07-60_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg
Baktım hocam.

Bu fotoğraf ile daha da anlamış oldum sorunu.
Baktım hocam.

Hocam bir önceki mesajımı gördüğünüz de yazabilir misiniz? İfadeler buglı şuan

Son düzenleme:

Geri
Yukarı