AOC 144 Hz monitör bir anda kapanıyor

Tahmaz2828

Femtopat
Daha fazla  
  • İşlemci: i7 10700K.
  • Ekran kartı: RTX 2070 Super Ultra FTW3 + EVGA.
  • Anakart: Z490-A GAMING.
  • RAM: 2x8 16 GB 3200MHz.
  • 360mm sıvı soğutma.
  • PSU: 700W Cougar.
  • Monitör: 144 Hz AOC 27.
  • SSD: MP510.
  • Hiç ısınmıyor. GTA, 43-44 derecelerde.
Normal bilgisayarı kullanırken monitör bir anda kapanıyor, no signal diyor, PC kapa aç yapıyorum, monitör geliyor. Garip. Anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Elektrik aksamıyla alakalı olabilir bilgisayarın takılı olduğu yerin arka duvarında falan çalışan bir şey var mı? Benim monitörde fişin takılı olduğu duvarın tam arkasında ki çamaşır makinesi var. Çalışınca 1 saniye falan gidiyor.

Gerçekten emin misiniz GTA 5'te 44 derece olduğuna orada 65 derece vaad ettiğini belirtmiş faka bilemiyorum.

Çok saçma GTA ayarları Full mü imkansız o kadar soğuk olması.

En Full
Elektrik aksamıyla alakalı olabilir bilgisayarın takılı olduğu yerin arka duvarında falan çalışan bir şey var mı? Benim monitörde fişin takılı olduğu duvarın tam arkasında ki çamaşır makinesi var. Çalışınca 1 saniye falan gidiyor.

Yok

Dönüştürücü kullanıyorsanız sorunun kaynağı o olabilir. Bunun yanında Ekran kartında da problem olabilir. Kabloyu değiştirip deneyin, olmadı monitörü başka bir bilgisayarda denersiniz.

• İşlemci: i7 10700K.
  • Ekran kartı: RTX 2070 Super Ultra FTW3 + EVGA.
  • Anakart: Z490-A GAMING.
  • RAM: 2x8 16 GB 3200MHz.
  • 360mm sıvı soğutma.
  • PSU: 700W Cougar.
  • Monitör: 144 Hz AOC 27.
  • SSD: MP510.
  • Hiç ısınmıyor. GTA, 43-44 derecelerde.
Normal bilgisayarı kullanırken monitör bir anda kapanıyor, no signal diyor, PC kapa aç yapıyorum, monitör geliyor. Garip. Anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kardeşim düzeldi mi, eğer duzeldiyse nasıl düzeldi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı