AOC 21.5" G2260VWQ6 alınır mı?

Monitörleri çok takip eden birisi değilim ama benim kullandığım ürün AOC 21.5" I2281FWH - 4ms 60Hz. 2 yıl önce 550 liraya almıştım.

i3 6100 ve RX 470 ile kullanıyorum. Ms takıntım yok online oyun olarak da World of Tanks ve Counter Strike oynuyorum, çok eksikliğini hissetmedim.

Elindeki bütçe ile en iyi alabileceğin monitör bu. Bu özelliklerle daha büyük bir monitör için kesenin ağzını açmak gerek. Buradaki soru şu: oyun için para savurmaya değer mi? (Tabi meslek olarak yapmıyorsan!)

Monitörleri çok takip eden birisi değilim ama benim kullandığım ürün AOC 21.5" I2281FWH - 4ms 60Hz. 2 yıl önce 550 liraya almıştım.

i3 6100 ve RX 470 ile kullanıyorum. Ms takıntım yok online oyun olarak da World of Tanks ve Counter Strike oynuyorum, çok eksikliğini hissetmedim.

Elindeki bütçe ile en iyi alabileceğin monitör bu. Bu özelliklerle daha büyük bir monitör için kesenin ağzını açmak gerek. Buradaki soru şu: oyun için para savurmaya değer mi? (Tabi meslek olarak yapmıyorsan!)

Hocam o monitörle aynı özellik 665 TL ye var vatanda ama 1 ms 75 hz kullananlar şiddetle öneriyor. Almışken 60 70 tl fazla verip 1 ms 75 hz alayım diye düşündüm.

Bu konuya yazdığım monitörün ürün yorumlarında bir tek amd ekran kartlarında 75 hz alabilirsiniz free sync olduğu için. Gibisinden şeyler yazmışlar o yüzden takıldım acıkcası.
Alınır, bu bütçeye en iyi monitör bu. Alanlar öneriyor.
Vatandan al daha ucuz diyecektim dun ya da bugun 100TL zamlanmış.

Dün zamlandigini düsünüyorum hocam bu ve asus marka monitörü takip ediyordum, bugün alacağım için zamlanmış olmalı.

Hocam o monitörle aynı özellik 665 TL ye var vatanda ama 1 ms 75 hz kullananlar şiddetle öneriyor. Almışken 60 70 tl fazla verip 1 ms 75 hz alayım diye düşündüm.

Bu konuya yazdığım monitörün ürün yorumlarında bir tek amd ekran kartlarında 75 hz alabilirsiniz free sync olduğu için. Gibisinden şeyler yazmışlar o yüzden takıldım acıkcası.

Dün zamlandigini düsünüyorum hocam bu ve asus marka monitörü takip ediyordum, bugün alacağım için zamlanmış olmalı.
Ben de o iki monitoru takip ediyordum. 2 hafta sonra alacaktım. Yapacak bir sey yok artık 45 tl fazla vericez.

Ben de o iki monitoru takip ediyordum. 2 hafta sonra alacaktım. Yapacak bir sey yok artık 45 tl fazla vericez.

Ben onu alsam 75 Hz alabileceğim, değil mi ? Birisi yorum atmış 75 Hz alabilmeniz için imzasız driver yüklemeniz lazım falan gibiisnden aklımı çok karıştırdı.

@Lyon tabiki almışken 1ms 75Hz almak daha mantıklı.

2017'de şöyle bir konu açılmış ve konunun hemen altındaki ilk yorumda "1050 ile Freesync özelliği olan bir monitörü kullanabilirsin ancak Freesync özelliği çalışmaz." diye yorum yapılmış.

Bende merak ettim netten arıyorum şu an.
@Lyon hocam Hepsiburada'nın KDV indirimleri başlamış. Elindeki bütçe ile 22 inç yerine 24 inç alabilirsin.

AOC 24" G2460VQ6 75 Hz 1ms Freesync Monitör
Linki verememişim.. burada:
AOC 24" G2460VQ6 75 Hz 1ms Freesync Monitör

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı