AOC 23.8" 24G2U 1ms 144Hz alınır mı?

Merovingian01

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 18 Kasım'da şok marketlerde indirimli ürünler satışa sunuluyor. Herkes Rampage monitör alınmayacağını belirtti vazgeçtim.

Rampage monitör gerçekten alınmaz mı?
Klavye ve mouse alınır mı? (Çok oyun oynayan birisi değilim az oyun oynayıp diğer işlerimi icra edeceğim.)
Koltuk inanılmaz bir fırsat mı bütçeyi biraz aştım tekrar aşmaya değer mi?

Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör
Alternatif monitör.

Black Friday indirimlerinde tecrübesi olan var mı? Beklemeye değer mi? Black Friday'de hangi siteler daha bonkör. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar 18 Kasım'da şok marketlerde indirimli ürünler satışa sunuluyor. Herkes Rampage monitör alınmayacağını belirtti vazgeçtim.

Rampage monitör gerçekten alınmaz mı?
Klavye ve mouse alınır mı? (Çok oyun oynayan birisi değilim az oyun oynayıp diğer işlerimi icra edeceğim.)
Koltuk inanılmaz bir fırsat mı bütçeyi biraz aştım tekrar aşmaya değer mi?

Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör
Alternatif monitör.

Black Friday indirimlerinde tecrübesi olan var mı? Beklemeye değer mi? Black Friday'de hangi siteler daha bonkör. Yardımlarınızı bekliyorum.

Onun yerine bunu al daha kaliteli emin ol MSI Optix G241 23.8'' 144Hz 1MS(MPRT) FreeSync™ OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Evet IPS panel. Alternatif olarak XG2405 bakabilirsin oda IPS panel ve iyi bir monitör.

AOC ve attığınız modelde 1 msye alınca ekran çok kötü derece bozuluyor IPS olduğu için. Ama MSI G241'de IPS olmasına rağmen böyle bir sorun yok ve renk kalitesi ikisinden iyi 1 ms de en ufak bir bozulma olmadan geliyor. Bunları da göz önünde bulunduralım alırken.

Attığınız gayet iyi. Atılan MSI'a karşı hareket kabiliyeti çok daha iyi. Yükseklik ayarı vs. istiyor iseniz oldukça iyi.
AMD ekran kartı kullanacaksanız ve destekliyse de FreeSync Premium olduğundan ondan da yararlanırsınız. (Daha düşük FPS'lerde de yırtılmayı önler)

MSI için 1ms modunda bozulma yok denmiş, kullanmadım ve böyle bir şey okumadım, yorum yapmayacağım.

Ayrıca MSI'ı alacaksanız mutlaka görerek alın derim, kronik ölü piksel sıkıntısı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı