AOC 24G1 kötü görüntü veriyor

Nexon123

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim üzere AOC 24G1 monitör aldım. 60Hz bir monitör kullanıyordum. 144Hze geçince büyük fark olur dediler. Geçtim ve pişmanım. 1 ms diyor fakat 10 ms gibi. 144Hz diyor, 60Hz'den daha kötü. FreeSync var diyor, hiçbir işe yaramıyor. Kırılmalar ve duvar kenarları vs. kesik kesik. YouTube'dan video izlerken kasıyor ve yine aynı problem. Videoda her şeyin kenarı kesik kesik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirttiğim üzere AOC 24G1 monitör aldım. 60Hz bir monitör kullanıyordum. 144hze geçince büyük fark olur dediler. Geçtim ve pişmanım. 1 ms diyor fakat 10 ms gibi. 144Hz diyor, 60Hz'den daha kötü. FreeSync var diyor, hiçbir işe yaramıyor. Kırılmalar ve duvar kenarları vs. kesik kesik. YouTube'dan video izlerken kasıyor ve yine aynı problem. Videoda her şeyin kenarı kesik kesik.

Kullandığınız kabloda sıkıntı olabilir mi? 144 Hz monitör kullanıcısıyım geçenlerde Windows ayarları sıfırlamış monitör 60 Hz'e geçmiş PC kasıyor kasıyor diye kafayı yemiştim Hz değerini kontrol edince içim rahatlamıştı :)

Başlıkta belirttiğim üzere AOC 24G1 monitör aldım. 60Hz bir monitör kullanıyordum. 144hze geçince büyük fark olur dediler. Geçtim ve pişmanım. 1 ms diyor fakat 10 ms gibi. 144Hz diyor, 60Hz'den daha kötü. FreeSync var diyor, hiçbir işe yaramıyor. Kırılmalar ve duvar kenarları vs. kesik kesik. YouTube'dan video izlerken kasıyor ve yine aynı problem. Videoda her şeyin kenarı kesik kesik.

Aldığın ürün bozuk olabilir. Bence iade et.

Ekran kartınız nedir, video atma şansınız var mı soruna dair? Monitör hatalarının büyük çoğunluğu ara bağlantı kablosundan kaynaklanmakta. Başka bir girişi deneyin veya varsa başka bir kabloyu, yoksa arkadaşınızdan ödünç alıp aynı girişi başka kabloyla deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı