AOC 24G2AE Nasıldır?

Benim kullandığım 24G2U modeline çok benziyormuş. Panel olarak aynılar. Bu yönüyle gayet güzeldir. Ancak AE modelde pivot, yükseklik, sağa sola dönme ayarı yok. Yalnızca öne arkaya eğilme var. Ayrıca U modelde bulunan birisi hızlı şarj destekli 4 adet USB portu AE modelde yok.

Sonuç olarak fiyatı epey uygun olduğu için, ayağındaki eksik özellikler ve USB çıkışları olmaması kabul edilebilir. Ancak yükseklik ayarının olmaması beni rahatsız ederdi. Karar sizindir.

Panel òzellikleri aynî fakat yükseklik ayarı yok. Koyarsın masanın üstüne ondan sonra böyle kafayi kaldırır monitörün üst tarafına bakarsin boynun tutulur. Lg GN 600 bu işi güzel sabitlemiş ama onda da panel yandan sararıyor ve bende ışîk sizdirma cikdi iade ettim. Aoc hu modeli alacakdim fakat Yükseklik beni rahatsız etti. Oyüzden bu modeli eledim. Pivotlusunda da ölü pikselden cok sikayet var.
İyiyiz, seni sormalı? :D
IPS takıntın yok ise güzel monitördür.
Panel IPS zaten
Selamlar millet, nasılsınız? Bir sorum olacak. AOC 24G2AE nasıldır?
Boynunuz tutulsun istiyosaniz buyrun alin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aoc yükseklikte òlçüyú tutturamadiği icin zaten bunun pivotlusunu cikarmiş. O da 24G2U model oldu.Hakkaten videosunu izledim monitörün üst tarafa bakmak işkence. Bu sebepden uzak durdum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı