AOC 24G2U 144Hz 1ms monitör ghosting sorunu

hakJo

Centipat
AOC 24G2U monitörünü yeni aldım. Test ettiğimde masaüstünde bir pencereyi sallarken dahi ghosting yapıyor gerçi ghosting mi başka bir şey mi emin değilim. CS GO'da 144 Hz 1ms bir monitörde karakterlerin net gözükmesi gerekirken mouse çevrilirken karakterler çoklanıyor, arkasında iz bırakıyor. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu yaşayan çok fazla var sanırım. Garanti sürecini ve satın aldığınız bayiyi paylaşır mısınız? Monitörden çok memnun olan var ancak memnuniyetsiz olanlar da fazlaca mevcut. Ben de Acer KG241QS ile Aoc 24G2U modeli arasında kararsız kaldım. Ne yapmalıyım bilemiyorum şu anda.

Bu sorunu yaşayan çok fazla var sanırım. Garanti sürecini ve satın aldığınız bayiyi paylaşır mısınız? Monitörden çok memnun olan var ancak memnuniyetsiz olanlar da fazlaca mevcut. Ben de Acer KG241QS ile Aoc 24G2U modeli arasında kararsız kaldım. Ne yapmalıyım bilemiyorum şu anda.
İtopyodan satın aldım şuan ups kargoyu bekliyorum iade etmek istedim gönderin dediler incelenecek daha sonrasında olanları yazarım.

Geri
Yukarı