AOC 24G2U 23.8" alınır mı?

Barskk

Hectopat
Normalde bir ASUS monitör alacaktim ama yaklaşık 900 TL zam geldi. Ben de bunda karar kıldım. Bir arkadaşım da zaten kullanıyor. Aklıma takılan bir şey var. Bir arkadaş forumda monitör ile alakalı "Bu monitör 4 ms ayarlarından 1Ms'e alınca VA panelden farksız oluyor." gibi bir yorumda bulunmuş. Bu ne kadar doğrudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde bir ASUS monitör alacaktim ama yaklaşık 900 TL zam geldi. Ben de bunda karar kıldım. Bir arkadaşım da zaten kullanıyor. Aklıma takılan bir şey var. Bir arkadaş forumda monitör ile alakalı "bu monitör 4 ms ayarlarından 1Ms'e alınca VA panelden farksız oluyor." gibi bir yorumda bulunmuş. Bu ne kadar doğrudur?

Yalan söylemişler ms düşünce panel değişme ne alaka 😀 onu söyleyene söyle RTX3090 CS:GO'da 10000 FPS veriyormuş.

@Barskk diyen arkadaş doğru demiş bu tarz MPRT monitörler 4 msden 1 ms e alınınca fazla ghosting ve input lag yapar. Monitörü 4ms de sağlıklıca kullanabilirsiniz sorun olmaz illa 1ms gerçek 1ms istiyorum diyorsanız aşağıya koydum ama g2u da kaliteli bir monitör.

Bu monitör yazılımsal olarak g-sync destekliyor mu?
1629759664186.png

Yeni konular

Geri
Yukarı