AOC 24G2U 24" 1MS 144Hz Alınır Mı?

kaiser soze

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba aynı monitörü 2. el olarak almayı düşünüyorum sadece 1 adet ölü pixeli var sizce alınır mı? Garantisi devam ediyormuş garantiye yollasam nasıl bir geri dönüş yaparlar yorumlarınızı bekliyorum.
Marka 1 adet ölü pikseli "kabul edilebilir seviyede" olarak görüyor. Daha fazla olduğu durumda değişim/onarım imkanı sunuyorlar.

Ölü piksel dışında genel olarak konuşursak teknik servisi eşine benzerine rastlamadığım derecede yavaş çalışıyor. Benim yukarıdaki mesajımı görmüşsünüzdür. Tamiri mümkün olmayan yani tamirat yada yedek parça tedariği için bekleme süreci olmayan monitörümün sıfırı ile değişimi tam 49 gün sürdü. Tek kelime ile rezalet bir servisi var. Değişim hükmü içeren servis raporunun marka tarafından onayının gerektiğini ve hep böyle uzun sürdüğünü söyleyerek suçu markaya atıyorlar. Şahsen bir daha bu markadan bir daha ürün almamayı düşünüyorum.

Çok geç de olsa sözlerini tutuyorlar. Bana sıfır 24G2U monitör gönderildi. Üstelik yeni monitör için garantiyi kaldığı yerden değil sıfırdan başlatmışlar. Temmuz 2025'e kadar garantili gözüküyor. Evde açılmamış halde bekliyor. İhtiyaç fazlası haline geldi çünkü bozulduğu dönem gözden çıkarmış ve işlerimin aksamaması için yeni monitör almıştım. Satmaya çalışıyorum şu an.

Enes_kaya37

Centipat
Marka 1 adet ölü pikseli "kabul edilebilir seviyede" olarak görüyor. Daha fazla olduğu durumda değişim/onarım imkanı sunuyorlar.

Ölü piksel dışında genel olarak konuşursak teknik servisi eşine benzerine rastlamadığım derecede yavaş çalışıyor. Benim yukarıdaki mesajımı görmüşsünüzdür. Tamiri mümkün olmayan yani tamirat ya da yedek parça tedariği için bekleme süreci olmayan monitörümün sıfırı ile değişimi tam 49 gün sürdü. Tek kelime ile rezalet bir servisi var. Değişim hükmü içeren servis raporunun marka tarafından onayının gerektiğini ve hep böyle uzun sürdüğünü söyleyerek suçu markaya atıyorlar. Şahsen bir daha bu markadan bir daha ürün almamayı düşünüyorum.

Çok geç de olsa sözlerini tutuyorlar. Bana sıfır 24G2U monitör gönderildi. Üstelik yeni monitör için garantiyi kaldığı yerden değil sıfırdan başlatmışlar. Temmuz 2025'e kadar garantili gözüküyor. Evde açılmamış halde bekliyor. İhtiyaç fazlası haline geldi çünkü bozulduğu dönem gözden çıkarmış ve işlerimin aksamaması için yeni monitör almıştım. Satmaya çalışıyorum şu an.

Anladım cevabınız için teşekkür ederim ölü pixel 1 taneymiş artar mı ileride bilmiyorum şu anlık almayı düşünüyorum ya da zamana bırakıp biraz daha iyisi denk gelince mi alsam diye düşünüyorum bu arada siz ne kadara satıyorsunuz.

B4ybars

Kilopat
Makaleler
1
Monitörün her şeyi çok iyi aslında ama filmlerde net ekran alamıyorum özellikle koyu renkli sahnelerde piksellerin oynaştığını aşırı şekilde görebiliyorsunuz ve rahatsız ediyor.

kaiser soze

Hectopat
Makaleler
1
Anladım cevabınız için teşekkür ederim ölü pixel 1 taneymiş artar mı ileride bilmiyorum şu anlık almayı düşünüyorum ya da zamana bırakıp biraz daha iyisi denk gelince mi alsam diye düşünüyorum bu arada siz ne kadara satıyorsunuz.
Satış ile ilgili bilgi verirsem moderatörler anında ceza kesiyor. Konu ikinci el alım satım bölümünde değil çünkü.

Zaten önceliğim bulunduğum şehirde elden satmak. Ne kargo şirketlerine ne de "param güvende" ve GeT gibi sistemlere güvenmiyorum. Şu an cihaz üç yıla yakın garantili ve açılmamış olduğu için sıfır fiyatının biraz altına ve pazarlığa açık olarak sadece Facebook'a koydum. Alıcı çıkmazsa mecburen diğer yollardan satmayı düşüneceğim. O zaman burada da ilan veririm.

Enes_kaya37

Centipat
Satış ile ilgili bilgi verirsem moderatörler anında ceza kesiyor. Konu ikinci el alım satım bölümünde değil çünkü.

Zaten önceliğim bulunduğum şehirde elden satmak. Ne kargo şirketlerine ne de "Param Güvende" ve get gibi sistemlere güvenmiyorum. Şu an cihaz üç yıla yakın garantili ve açılmamış olduğu için sıfır fiyatının biraz altına ve pazarlığa açık olarak sadece Facebook'a koydum. Alıcı çıkmazsa mecburen diğer yollardan satmayı düşüneceğim. O zaman burada da ilan veririm.

Anladım bugün AOC C24G1 modeli için biriyle anlaştım hayırlısı olsun inşallah.

Yukarı