AOC 24G2U alınır mı?

Ravice

Centipat
Daha fazla  
İtopya'da 2400TL olan bu monitörde 1-3 arası ölü pixel çıkma ihtimali ile (yorumlarda çıkmayan çok fazla kişi olduğunu görüyorum) 1400TL'ye satılıyor + olarak 24 ay garantisi var bu monitörü almaya değer mi, almam durumunda ölü pixel çıkarsa iade edebilir miyim?

Normalde de ederi o kadar değil zaten genelde 1600-1800 TL civarlarına düşebiliyor. Ölü pikselli kullanırım derseniz alın ama bunların hepsi iade edilmiş ürünler onu bilerek alın. Yani insanlar almış beğenmemiş ve iade etmiş.

AOC ölü pixel garantisi olan bir marka değişim talep edebiliyorsunuz. Ben alalı bir seneyi geçti sorunsuz kullanıyorum. Fiyat takibi yapmadığım için o konuda bir şey diyemem ama.

Son bir haftadır monitör araştırıyorum hala kesin olarak aklıma yatan birşey olmadı, 24' almayı düşünüyorum oyun ve ayrıca dizi,film izlemek için kullanıcam.
Şu montiörleri güvenilir bir satıcıdan almazsanız başınız çok ağrır benden demesi. Kendimden biliyorum.
Yukarıdaki yorumlar üzerine vazgeçtim zaten belirttiğimdem fakat hala bir üründe kesinleşebilmiş değilim 2000TL civarı bütçem var 24' IPS 144 veya 165hz farketmez bir monitör arıyorum Curved olması daha iyi olur fakat bu fiyat aralığında bu özelliklerin yanında extra Curved bulabilirmiyim bilmiyorum.

Yukarıdaki yorumlar üzerine vazgeçtim zaten belirttiğimdem fakat hala bir üründe kesinleşebilmiş değilim 2000TL civarı bütçem var 24' IPS 144 veya 165hz farketmez bir monitör arıyorum Curved olması daha iyi olur fakat bu fiyat aralığında bu özelliklerin yanında extra Curved bulabilirmiyim bilmiyorum.

Eksileri; USB portu olmaması, kablo toplayıcı yeri olmaması, yukarı aşağı(pivot) özelliği olmaması. Bunlar engel değilse tercih edebilirsiniz. Ben kullanıyorum, İtopya'dan 1400'e almıştım. Gayet memnunum şu ana kadar bir sıkıntı olmadı. Satıcısı Hepsiburada'nın kendisi, güvenebilirsiniz.

Son bir haftadır monitör araştırıyorum hala kesin olarak aklıma yatan bir şey olmadı, 24' almayı düşünüyorum oyun ve ayrıca dizi, film izlemek için kullanacağım.

Yukarıdaki yorumlar üzerine vazgeçtim zaten belirttiğimdem fakat hala bir üründe kesinleşebilmiş değilim 2000TL civarı bütçem var 24' IPS 144 veya 165Hz fark etmez bir monitör arıyorum Curved olması daha iyi olur fakat bu fiyat aralığında bu özelliklerin yanında extra Curved bulabilir miyim bilmiyorum.

Hocam bence Curved monitör almayın göz yorar. Ben dediğim monitöru aynı yerden 3 hafta önce aldım ve 1 kere problem yaşamadığım büyüklüğü vesaire oldukça tatmin edici bir monitör ve TUF seri bence kaçırmayın.

Eksileri; USB portu olmaması, kablo toplayıcı yeri olmaması, yukarı aşağı(pivot) özelliği olmaması. Bunlar engel değilse tercih edebilirsiniz. Ben kullanıyorum, İtopya'dan 1400'e almıştım. Gayet memnunum şu ana kadar bir sıkıntı olmadı. Satıcısı Hepsiburada'nın kendisi, güvenebilirsiniz.

Bu ürünü araştırmıştım çok fazla kişi ölü pixel ve yanlış hatırlamıyorsam ghosting problemi yaşıyordu.
Hocam bence Curved monitör almayın göz yorar. Ben dediğim monitöru aynı yerden 3 hafta önce aldım ve 1 kere problem yaşamadığım büyüklüğü vesaire oldukça tatmin edici bir monitör ve TUF seri bence kaçırmayın.
Monitörün açıklamasında elmb v.s daha önce görmediğim terimler yazıyor ne olduklarını biliyorsanız açıklayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler.

Bu ürünü araştırmıştım çok fazla kişi ölü pixel ve yanlış hatırlamıyorsam ghosting problemi yaşıyordu.

Monitörün açıklamasında ELMB vs daha önce görmediğim terimler yazıyor ne olduklarını biliyorsanız açıklayabilir misiniz şimdiden teşekkürler.

Hocam monitörun özellikleri mesela AMD FreeSync Premium gibi özellikleri var ve en önemlisi bence IPS panel. Her türlü ayarı var tam oyun için bir monitör onun haricinde görüntü kalitesi falan çok iyi bu fiyat alabileceğiniz en iyi monitörlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı