AOC 24G2U alınır mı?

Bütçe
1700-1800
No, ölü piksel gibi sorunları varmış. Tam hatırlamıyorum, bayağıdır ilgilendiğim konu değil monitör konuları fakat tercih listesinde önlerde olmamalı bence. Bu bütçede en mantıklısı LG 24GN650-B ve 24G2U. 24G2U daha iyi renk sunuyor fakat LG çok yakışıklı yahu. :D

Yakışıklı derken tasarım olarak mı? 😀

No, ölü piksel gibi sorunları varmış. Tam hatırlamıyorum, bayağıdır ilgilendiğim konu değil monitör konuları fakat tercih listesinde önlerde olmamalı bence. Bu bütçede en mantıklısı LG 24GN650-B ve 24G2U. 24G2U daha iyi renk sunuyor fakat LG çok yakışıklı yahu. :D
Hocam öyledir de benim arkadaşım geçen gün MSI Optix aldı, aşırı memnun kaldık. Bende C24G1 var, AOC'den her daim memnunum ama MSI da fena değil, bence.

Hocam öyledir de benim arkadaşım geçen gün MSI Optix aldı, aşırı memnun kaldık. Bende C24G1 var, AOC'den her daim memnunum ama MSI da fena değil, bence.
@Matany Arkadaşın da dediği gibi MSI Optix güzel seridir ama panelleri VA'dır. Oyun amacıyla kullanacaksanız yani profesyonel olarak tasarım gibi işlerle ilgilenmiyorsanız VA paneller de işinizi görecektir.

@Matany Arkadaşın da dediği gibi MSI Optix güzel seridir ama panelleri VA'dır. Oyun amacıyla kullanacaksanız yani profesyonel olarak tasarım gibi işlerle ilgilenmiyorsanız VA paneller de işinizi görecektir.
Hocam yanılıyorsunuz, o seride VA ile beraber IPS panelli monitörler de mevcut. Arkadaşımın monitörü IPS panel. Ve şunu da bilmek gerekiyor, IPS paneller eskisi kadar "yavaş" tepkime sürelerine sahip değiller.

Bilmiyordum. Şuana kadar karşılaştığım tüm MSI Optix monitörler hep VA idi.
Hocam işte bunlar eskide kaldı. Dediğim gibi, artık IPS paneller VA panelleri birçok konuda geçiyor. Yani daha düşük tepki sürelerini elde etmek IPS paneller ile de mümkün, artık. Siz de haklısınız hocam, sürekli ilerleyen teknolojiyi direk takip etmek çok zor bir şey. Ben de GTA 5'in 40 GB falan olduğunu sanıyordum, ta ki geçen hafta 100 GB civarlarda olduğunu öğrenene kadar. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı