AOC 24G2U Alınır mı?

sametiko32

Centipat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Ben AOC 24G2U almayı düşünüyorum. Ekran kartım RX590 alınır mı?
QP bilişimden almak istiyorum ve bu yeni part ta sıkıntı olmadığını belirtiyorlar. Ölü pikselde de değişim ve iade alacaklarmış. IPS panel 3.79 ms olduğu için rekabetçi oyunlarda sıkıntı çıkarır mı? OverDrive ayarı medium da mı kullanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağaza ve müşteri memnuniyeti hakkında bilgim yok ama Technopat'ın topladığı bazı sistemleri almak için referans verdiğini düşünürsek bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Ürüne gelecek olursak ben 4,5 aydır kullanıyorum gayet memnunum gerek "oyun ayarları" gerek ergonomi (ekranın sağ sola dönmesi, dikey olması, sürgülü aşağı yukarı ayarlanabilir olması boya göre ve giriş çıkışlarının çok olması) gerekse IPS panel olarak renklerinin canlılığından baya memnunum. Rekabetçi oyun olarak: CS: GO ve Apex Legends oynadım şahsen bir sorun yaşamadım. (eğer hafif ghosting veya bir sıkıntı sezerseniz zaten FPS modu işi çözecektir.)

4 aydan uzun süredir kullanıyorum. Fiyatına göre çok iyi bir monitör. Ölü piksel sorununda da yardımcı olacaklarmış zaten.

Yorumlarınız için teşekkürler. Artı olarak o kadar adama sordum OverDrive medium da ghosting kesinlikle olmuyormuş.

Ben ayarları değiştirmedin bir fikrim yoktu dediğini deneyeceğim.
OverDrive ayarım güçlü deymiş ortaya alıp test ettim ufo testinde pek fark görmedim ama yükseltmeye alınca ghostin yok denecek seviyede ama yükseltmeye alınca da parlaklık çok fazla düşüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı