AOC 24G2U alınmalı mı?

Kru3gerBey

Hectopat
Şu an fiyat olarak en cazip incehesap.com geliyor. Bir problem yaşar mıyım arkadaşlar? Ölü pixel vesaire çıktığında iade veya değişimini kolayca yapar mıyım? Daha önce alışveriş yapmış arkadaşlar yardımcı olabilir mi :)

Şu an fiyat olarak en cazip incehesap.com geliyor. Bir problem yaşar mıyım arkadaşlar? Ölü pixel vesaire çıktığında iade veya değişimini kolayca yapar mıyım? Daha önce alışveriş yapmış arkadaşlar yardımcı olabilir mi :)
Şuan kullanıyorum memnunum, ölü pixel vs yok, siteden daha önce alışveriş yapmadım.

Ben aldım ve sonradan ölü piksel çıktı. Açıkçası bir daha almaya cesaret edemiyorum. Asus' un yeni çıkaracağı VG259Q modelinin çıkmasını beliyorum.

Evet zaten onu alıcaktım.Hem curved deil hem 144hz 1ms ve Freesync özelliği var bence incehesaptan satın al.90 derece de dönme özelliği var ve IPS panel çok iyi bir monitör.

İncehesap ürünü göndermeden önce ölü pixel testi yapıyor mu acaba? Ürünü alana kadar güzel fakat sonrasından korkuyorum
İtopya gibi saçma sitelerden almaktan iyidir ölü pixel çıkar ise eğer müşteri hizmetleri ile iletişime geçersin hatta şimdide arayıp sorabilirsin ölü pixel testi yapıyorlarmı diye veya ölü pixel çıkar ise yenisi ile değişim sağlanıyormu diye.

İtopya gibi saçma sitelerden almaktan iyidir ölü pixel çıkar ise eğer müşteri hizmetleri ile iletişime geçersin hatta şimdide arayıp sorabilirsin ölü pixel testi yapıyorlarmı diye veya ölü pixel çıkar ise yenisi ile değişim sağlanıyormu diye.
Aradım da hocam haftaiçi çalışıyorlarmış sadece ulaşamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı