AOC 24G2U Işık Sızması

Cihan Hopalı

Decapat
Merhabalar, AOC marka 24G2U model monitörü dün aldım ve ışık sızması testlerini yaptığımda sonuç bu şekilde çıktı, tamamen karanlık ortamlarda kameranın ışık sızmasını patlatacağını düşündüğüm için ayriyeten bir de koyu bir wallpaper üzerinden koymayı denedim. Sizce durum nasıl? İade edilmeli mi? Ayrıca beyaz tonları bir tık sarı gibi duruyor, bunun temel sebebi nedir acaba?

Dosya Ekleri

• image1.jpg
    image1.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 410
  • image0 (1).jpg
    image0 (1).jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 380
Merhabalar, AOC marka 24G2U model monitörü dün aldım ve ışık sızması testlerini yaptığımda sonuç bu şekilde çıktı, tamamen karanlık ortamlarda kameranın ışık sızmasını patlatacağını düşündüğüm için ayriyeten bir de koyu bir wallpaper üzerinden koymayı denedim. Sizce durum nasıl? İade edilmeli mi? Ayrıca beyaz tonları bir tık sarı gibi duruyor, bunun temel sebebi nedir acaba?
Hocam bence etmelisin, benim gördüğüm en az 5 bölgeden sızdırıyor. Baya kötü görünüyor

Değişim talebinde gelecek ürünün daha iyi gelmesi ihtimali nedir hocam peki?
Vatandan aldım monitörü, internet alışverişi olduğu için değişim talebinde bulunabilir miyim yoksa iade mi etmeliyim ?

Değişim talebinde gelecek ürünün daha iyi gelmesi ihtimali nedir hocam peki ?
Yani hocam buna kesin bir şey söylemek zor, daha önce hiç AOC kullanmadım veya ürünlerini deneyimlemedim ama bu kadar ışık sızması da iyi bir şey değil yani bir noktadan olsa tamam ancak hemen hemen her köşede sızma var.

Tekrardan çekip tekrardan yükledim, bu sefer patlamayı minimuma indirmek ve ışığı güzel almasını sağlamak için iyice bekledim, diğerine kıyasla saatin beyazlıklarından patlamanın ne kadar fazla olduğunu görebilirsiniz, şuanda da aynı durum geçerli mi sizce?

Dosya Ekleri

• image0 (2).jpg
    image0 (2).jpg
    15 KB · Görüntüleme: 363

Yeni konular

Geri
Yukarı