AOC 24G2U monitör aldım, iyi mi yaptım?

Hocam ölü pixel genelde kullanıcıya bağlı olarak olan bir şey olmadığı için çoğu markada garanti dahilindedir. AOC içinse içinden bir garanti belgesi bir uygunluk beyanı bir de yetkili servislerin listesi çıkıyor kutudan. Garanti değil iade süreci içinse ölü pixel varsa değişim veya iade yapmak durumunda aldığınız mağaza, ilk gönderdiğinizde bir şey yok diyip geri yollarlarsa tekrar yollayın forumda böyle çözen arkadaşlar gördüm.
AOC'nin garantisini sağlayan firma da Koyuncu Elektronik Bilgi İşlem Sistemleri San. ve Dış Tic. A.Ş.
Anladım yani sizin önerdiğiniz monitörü'de alsam ölü piksel sebebi ile iade veya değişim hakkım bulunuyor. AOC'u biraz bekleyeceğim. Hala gelmezse sizin önerdiğinizi almayı düşünüyorum.

Aynı monitörü kullanıyorum. Ölü piksel falan çıkmadı black friday den 999₺'ye almıştım gayet memnunum.
İtopyadan mı almıştınız? Ben İtopyadan aldım ölü piksel vs. çıkmadı. Yanında HDMI ve DP kablosu da çıkıyor. Paketleme gayet hoşuma gitti. Alınır. AMD ekran kartım olduğundan FreeSync çalışıyor. Yok diyenleri dinlemeyin.

İtopyadan mı almıştınız? Ben İtopyadan aldım ölü piksel vs. çıkmadı. Yanında HDMI ve DP kablosu da çıkıyor. Paketleme gayet hoşuma gitti. Alınır. AMD ekran kartım olduğundan FreeSync çalışıyor. Yok diyenleri dinlemeyin.
Evet itopyadan aldım. Ekran kartım NVİDİA ama G-SYNC'i kullanabiliyorum.

Ondan ona geçmek pek birşey kazandırmayacak sadece dönüş ve boyut katacak panel özelliği Bir tık iyi ama gereksiz olabilir. Onun yerine bu ürün daha iyi olabilir sistemin el verirse aynı boy a 2k alırsın.

Acer in o modelinde ips glow ve ışık sızması çok fazla. Cok arastirdim. 2 model arasinda çok kaldım. Aoc 27g2u satın aldım. 1750 liraya alabileceğim en iyi monitörü aldigimi düşünüyorum. Ips panel gercekten bambaska. Rekabetci oyunlarda gosterdigi performansa hayran kaldim. Asus 1 ms tn panelden gecmis biri olarak en ufak bir gecikme tepki suresi farketmedim. Bunu 4000 saati gecen R6 oyun saatimle soyluyorum. Herşeyiyle çok memnunum. Bence monitorun guzel fakat son karar yine senin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı