AOC 24g2U monitör ayarları nasıl yapılır?

cesurdoganx

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521662935
Merhaba arkadaşlar. Monitör bugün elime ulaştı. Ölü piksel vs. şu anda yok. Drivelarını ve g-menü yazılımını yükledim. Hangi ayarları yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar'ıma sağ tıklayıp ( yönet ) tıklayıp Aygıt Yöneticisi'ne tıklayıp, Monitörler'e tıkla orada Genel Monitör mü yazıyor yoksa Driver'ini elle seçip kurdun mu bu çok önemli, Ve masa üstüne sağ tıklayıp görüntü ayarları dedikten sonra altta gelişmiş görüntü ayarları yazar oraya tıklayıp, Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine tıklayıp, açılan küçük pencere'de Monitör yazar, Ekran yenileme sıklığı 59 Hertz'de olabilir orasını da 144 Hertz yapmanız gerekir. Bunları yaptıysanız sorun yok, yapmadıysanız yardımcı olduysam ne mutlu.

Bilgisayar'ıma sağ tıklayıp ( yönet ) tıklayıp Aygıt Yöneticisi'ne tıklayıp, Monitörler'e tıkla orada Genel Monitör mü yazıyor yoksa Driver'ini elle seçip kurdun mu bu çok önemli, Ve masa üstüne sağ tıklayıp görüntü ayarları dedikten sonra altta gelişmiş görüntü ayarları yazar oraya tıklayıp, Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine tıklayıp, açılan küçük pencere'de Monitör yazar, Ekran yenileme sıklığı 59 Hertz'de olabilir orasını da 144 Hertz yapmanız gerekir. Bunları yaptıysanız sorun yok, yapmadıysanız yardımcı olduysam ne mutlu.
Bunları yapmıştım ama zaman ayırıp yazdığınız için çok teşekkür ederim. Sadece overdrive, vs. Ayarlar var onları tam anlayamadım. Driver yükledim sonrada G-Menü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı