AOC 24G2U mu, ASUS VG279Q1A mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Merhaba,

AOC 24G2U ve ASUS VG279Q1A arasından hangisini tercih ederdiniz? İkisi arasında kaldım. Ölü piksel sorununu tekrar yaşamak istemiyorum.

Ölü piksel çıkarsa diye servis kalitesi Apple veya Logitech gibi olan bir marka istiyorum. MSI servisi 30 günden fazla bekletirken Logitech gibi firmalar ertesi güne her şeyi hallediyor.

En son aldığım Optix G241 monitörde ölü piksel çıktığı için servise göndermek zorunda kaldım ve deneyim rezalet geçtiği için monitörü hem bankama harcama itirazında bulunarak hem de GittiGidiyor ile uzun süre boyunca konuşarak iade ettim.

Bugün satın alacağım.

Ürünlerin teknik detayları şurada:

Merhaba,

AOC 24G2U ve ASUS VG279Q1A arasından hangisini tercih ederdiniz? İkisi arasında kaldım. Ölü piksel sorunu yaşamak istemiyorum tekrardan.

Ölü piksel çıkarsa diye servis kalitesi Apple veya Logitech gibi olan bir marka istiyorum. MSI servisi 30 günden fazla bekletirken Logitech gibi firmalar ertesi güne her şeyi hallediyor.

En son aldığım Optix G241 monitörde ölü piksel çıktığı için servise göndermek zorunda kaldım ve deneyim rezalet geçtiği için monitörü hem bankama harcama itirazında bulunarak hem de GittiGidiyor ile uzun süre boyunca konuşarak iade ettim.

Bugün satın alacağım.

Ürünlerin teknik detayları şurada:

Ben AOC tercih ederim, özellik olarak tek fark ASUS'un 165Hz olması ve daha büyük olması. Hz farkını anlamazsınız bile. Hem 27 inç hem 24 inç monitörlerde oyun oynamış birisi olarak, FPS/Shooter oyunlarında 24 inç ekran boyutu en iyisi, 27 inç oynarken odak konusunda zorlandım, gereksiz büyük. Eğer tür MOBA ise işler değişiyor, 27 inç 24'e göre çok büyük rahatlık sağlıyor.

• Beğen
İfadeler: Tim
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı