AOC 24G2U ölü piksel garanti süresi

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
AOC 24G2U 1 aydır kullanıyorum bilgisayarı aldığıma pişman oldum derken bir de monitörde ölü piksel çıktı AOC ölü piksel garantisi veriyormuş bunun bir süresi var mı? Yani ben yaz döneminde servise yollasam bir sıkıntı olur mu?
20201005_134113.jpg

AOC "1 tane ölü piksel sayılmaz, en az x tane olmalı zaten fark edilmiyor eğeğeğe" diyebilir. Her marka için geçerli. Tabii pikselin türüne göre değişiyor bu.

Sizinki siyah oduğundan (Red, Green, Blue 3 katman da ölmüş gibi duruyor) kabul edebilirler.

Böyle olursa aldığınız mağazadan değişim isteyin, onlar değiştirebilir.

Son düzenleme:
AOC "1 tane ölü piksel sayılmaz, en az x tane olmalı zaten fark edilmiyor eğeğeğe" diyebilir. Her marka için geçerli. Tabii pikselin türüne göre değişiyor bu.

Sizinki siyah oduğundan (Red, Green, Blue 3 katman da ölmüş gibi duruyor) kabul edebilirler.

Böyle olursa aldığınız mağazadan değişim isteyin, onlar değiştirebilir.
Garanti koşullarını okudum belirli bir sayı belirtmemişler ben kaçırmış da olabilirim cevap için teşekkürler.

Hayır hiç bir sıkıntısı olmaz. Garanti süresi boyunca istediğiniz zaman yollayabilirsiniz. Fakat 1 adet ölü piksel garantiye girmiyor en az 3 piksel yada 5 piksel diye biliyorum.
AOC böyle bir rakam belirtmiyor diye biliyorum biraz daha araştırayım o halde.
Aaa nasıl görmedim burayı😁.
Benimki hangisi pek anlamıyorum da.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı