AOC 24G2U vs ASUS VG249Q

Ben ASUS VG24VQ modeliyle karıştırdım. Sizin dediğiniz model VG249Q, yani IPS panel. AOC ve ASUS IPS ancak dediğim gibi bir mağazaya gidip görüntü kalitesine bakın. Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın. Uzun ömürlülük konusunu kimse bilemez çünkü bu iki monitör yakın tarihlerde çıktı.
Mağazaya gidip nasıl bakabilirim yardımcı olur musunuz? Mağazada test ürünleri var ve onun dışında açıp bakamıyorum test ürünleri de sınırlı.

Mağazaya gidip nasıl bakabilirim yardımcı olur musunuz? Mağazada test ürünleri var ve onun dışında açıp bakamıyorum test ürünleri de sınırlı.

Bulunduğunuz yerdeki mağazaların sitelerinde aradığınız model var mı yok mu diye araştırabilir ya da o mağazayı arayarak görmek istediğiniz monitörün ellerinde olup olmadığını sorarsınız.

Alakanız için teşekkürler arkadaşlar Aoc alıyorum. Son olarak sizce 3600 mü 3600x mi?
İtopyada 3600 alacağım paraya 50-60 tl ekleyince trendyoldan 3600x alabiliyorum aralarında tek farkın x in fabrika çıkışlı oc’li olduğunu biliyorum almak mantıklı mı? Birde trendyoldan hayatımda hiç alışveriş yapmadım İşlemci gibi bir parçada sakatlık çıkabilir mi bu site güvenilir mi?
Aoc'tan memnun kaldın mı aldıysan? Bir de kutudan hangi Hdmi kablosu çıktı bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.

Aoc'tan memnun kaldın mı aldıysan? Bir de kutudan hangi Hdmi kablosu çıktı bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.

AOC ölü piksel çıkmıştı değişime zorladım aldığım firma illa ölü piksel yok dedi iade ettim msi g271 aldım. Aoc hoşuma gitmişti değişim yapsalardı onu kullanırdım ölü piksel ışık sızması onlara dikkat et koy geç pişman olmazsın.
İçinde DisplayPort kesin var, HDMI var mı hatırlamıyorum.

AOC ölü piksel çıkmıştı değişime zorladım aldığım firma illa ölü piksel yok dedi iade ettim msi g271 aldım. Aoc hoşuma gitmişti değişim yapsalardı onu kullanırdım ölü piksel ışık sızması onlara dikkat et koy geç pişman olmazsın.

İçinde DisplayPort kesin var, HDMI var mı hatırlamıyorum.
Ben dün VG249Q aldım vatandan test yaptırarak. Kendimde kontrol ettim ölü piksel yok. Şu an kullanıyorum gayet memnunum. Curved olan hoşuma gitmedi bunu tercih ettim. İçinden sadece HDMI kablosu çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı