AOC 24G2U5/BK vs Acer Nitro VG240YBMIIx

Hegzi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda monitör almayı düşünüyorum. Bu iki monitör arasında 280 TL fark var ama ikisi de 1ms 75Hz IPS ekrana sahip. 144Hz monitöre bütçe yetmiyor maalesef. Bu monitörleri daha önce kullanan var mı? AOC monitörü alırsam aradaki farka değer mi? Siz hangisini önerirsiniz? Monitörü oyun oynamak ve film izlemek için alıyorum.

Acer monitör:
ACER VG240Ybmiix 23.8" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör 10183707 | Trendyol

AOC monitör:
AOC 24G2U5/BK 23.8” 1ms 75Hz FreeSync WLED IPS Full HD Pivot Gaming Monitör - incehesap.com

Karşılaştırma:
Acer Nitro VG240Ybmiix - AOC 24G2U5/BK (23.8 İnç) Karşılaştırması - Epey

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer çok acelesi yoksa şu an da almanı önermem hem biraz daha para biriktirir 1500 TL'ye Acer'in bir monitörü vardı şu an da üretimi durduruldu diye biliyorum korona sebebiyle ama alacaksan.
AOC monitorün üstüne 100-150 lira daha koyup WeiwSonic Monitör ve Asus Monitör almanı öneririm.
Özellikle ASUS dikkatimi çekti.
Sistem sipariş ettim ama monitör karar veremedim daha o yüzden sistem gelene kadar monitör de almam gerek 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı