AOC 27G2U 27" 1ms 144Hz monitör alınır mı?

1080p için 27 inç büyük gelir hocam. Piksek piksel gözükme olayı oluşur. 27 inç için 2K tavsiye ediyoruz. 1080p için ise 24 inç tavsiye ediyoruz.

AOC 24G2U'ya bakabilirsin.

Oyun ve film izleme amaçlı kullanmayı düşünüyorum. Ben fiyatını 2.350 olarak falan aldım, sonradan daha yükseldi.

Ekran kartı bunu kullanmayı planlıyorum

Ben 1.800 kusur tl'ye satin almistim ve gayet memnun kaldım. Hem oyun hem de film izlerken tatmin etti beni dolayisiyla tavsiye ederim. 27 inc 1080p almayın diyenlere aldiris etmeyin, tamamen bakış mesafenizle alakalı eger yakindan bakacaksanız ekrana 24 inc alin ama eger uzaktan bakacaksanız bir problem olmaz.

Uzaktan bakma olayını duydum. Öyle değerlendiririm bende. Kredi kartı ile gel de satın aldım. İade ödemesi ile falan uğraşmak istemiyorum. Mesajınız içime serpti.
Ben 1.800 küsur TL'ye satin almistim ve gayet memnun kaldım. Hem oyun hem de film izlerken tatmin etti beni dolayisiyla tavsiye ederim. 27 inc 1080P almayın diyenlere aldiris etmeyin, tamamen bakış mesafenizle alakalı eger yakindan bakacaksanız ekrana 24 inc alin ama eger uzaktan bakacaksanız bir problem olmaz.

Bu monitör kutusundan hangi kablolar ve hangi marka ile çıkıyor. Bilgi verebilir misin? Bu arada monitörü nereden satın almıştınız

Son düzenleme:
Ben 1.800 kusur tl'ye satin almistim ve gayet memnun kaldım. Hem oyun hem de film izlerken tatmin etti beni dolayisiyla tavsiye ederim. 27 inc 1080p almayın diyenlere aldiris etmeyin, tamamen bakış mesafenizle alakalı eger yakindan bakacaksanız ekrana 24 inc alin ama eger uzaktan bakacaksanız bir problem olmaz.
Peki uzaktan bakınca görüntüde renkler falan herşeyde sıkıntı yaşatıyor mu? Arıza olarak değil.

Geri
Yukarı