AOC AGON 27" indirimi

Hyena.

Decapat
2K 144Hz uygun fiyatlı bir monitör ararken şaşırtıcı fiyat etiketiyle bu monitörü gördüm. AGON modeli AOC firmasının üst segment modellerine verdiği bir isim, 2500 liraya kadar düşmüş. Technopat ailesinden almak isteyen olursa güzel bir seçenek, güzel bir fiyat.

Valla çok iyi fiyat. Ben 1 ay önce aynı modelin 24 inç olanını Hepsiburada'dan 2200 liraya almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2K 144Hz uygun fiyatlı bir monitör ararken şaşırtıcı fiyat etiketiyle bu monitörü gördüm. AGON modeli AOC firmasının üst segment modellerine verdiği bir isim, 2500 liraya kadar düşmüş. Technopat ailesinden almak isteyen olursa güzel bir seçenek, güzel bir fiyat.
TN panel olmasını sevmedim.

Güzel monitörmüş ama keşke G-SYNC özelliği de olsaymış.
Bu özelliklerde (2K 144Hz) G-Sync modüllü bir monitör 4000-5000 liradan aşağı zor tahminimce. Hatta daha fazlası bile olabilir. Nvidia'nın desteği ile G-Sync'i kullanabilirsiniz. Artık G-Sync modüllü bir monitöre pek de ihtiyaç kalmadı Nvidia sağolsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı