AOC agon AG271QX 144Hz 1MS 2K monitör alınır mı?

Güzel monitör, benim de zamanında çok düşündüğüm bir modeldi. Tek sıkıntısı üzerinde mat kaplama olması. Bu yüzden bir şeyler okurken, webde gezerken vb. çok kötü ve bulanık, net olmayan bir görüntü oluşuyor. Hem Türk hem de yabancı incelemelerde/kullanıcı geri bildirimlerinde bunu dile getiren çok fazla insan vardı ve beni vazgeçirdi zamanında. Oyun için güzel ama tabii.

Güzel monitör, benim de zamanında çok düşündüğüm bir modeldi. Tek sıkıntısı üzerinde mat kaplama olması. Bu yüzden bir şeyler okurken, webde gezerken vb. çok kötü ve bulanık, net olmayan bir görüntü oluşuyor. Hem Türk hem de yabancı incelemelerde/kullanıcı geri bildirimlerinde bunu dile getiren çok fazla insan vardı ve beni vazgeçirdi zamanında. Oyun için güzel ama tabii.

Bulanıklık tam olarak be zaman oluşuyor hocam?

Bulanıklık tam olarak be zaman oluşuyor hocam?
bir şeyler okurken, webde gezerken vb.
Yukarıda açıklayıcı bir şekilde yazdım zaten hocam. Oyunlarda en ufak sıkıntı yok. Fakat internette gezerken, bir şeyler okurken çok belli olduğunu, özellikle beyaz arka planda metinlerde çok belli olduğunu çok fazla yorumda/incelemede gördüm. Bu durum sizin için sorun değilse monitör özellikle oyunlar için çok güzel. Fakat bu mat kaplama, yazılardaki netlik sorunu benim için çok büyük sorundu o yüzden tercih etmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı