AOC C24G1 monitör kaç TL eder?

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Ortalama 9 aydır kullanıyorum, Vatan Bilgisayar'dan almıştım ve monitörde herhangi bir sorun yok ve kutu içeriği eksiksiz. Sahibinden gibi yerlere baktığım zaman 1550+ TL'ye satıldığını görüyorum, 1500 TL'ye satmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Üstüne ekleyip sıfır 2K monitör almayı düşünüyorum.

Ortalama 9 aydır kullanıyorum, Vatan Bilgisayar'dan almıştım ve monitörde herhangi bir sorun yok ve kutu içeriği eksiksiz. Sahibinden gibi yerlere baktığım zaman 1550+ TL'ye satıldığını görüyorum, 1500 TL'ye satmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Üstüne ekleyip sıfır 2K monitör almayı düşünüyorum.
Letgo'yu da bir tık üst fiyat belirterek kullanmanı tavsiye ederim. Tabi, elden satış durumu olacak ama Sahibinden ahalisi gibi "ölücüler" dışında da insanlar mevcut.

Letgo'yu da bir tık üst fiyat belirterek kullanmanı tavsiye ederim. Tabii, elden satış durumu olacak ama Sahibinden ahalisi gibi "ölücüler" dışında da insanlar mevcut.
1600 TL yazayım oraya da o halde, buraya da 1550 TL'den açarım. İllaki indirim isteyecek alıcı çıkar, 50 TL düşürürüm.

1600 TL yazayım oraya da o halde, buraya da 1550 TL'den açarım. İllaki indirim isteyecek alıcı çıkar, 50 TL düşürürüm.
Aynen. Bir de bizim insanımıza "bedava" desen, "daha indirim olmaz mı?" sorusunu yine de yapıştırırlar...

Şimdi düşündüm de, satması da dert olmayacak mı? Elden versem bile alıcı o kadar oyalayacak vs. ancak sistemimi güncelleyeceğim için çözünürlük yükseltmek istemiyor değilim. Siz olsanız ne yapardınız? Acaba sistemimi güncelledikten sonra mı baksam bu işe? Daha mantıklı geliyor, çünkü 3070 gibi bir kart alır isem 4K 60Hz monitör falan bakabilirim.

Şimdi düşündüm de, satması da dert olmayacak mı? Elden versem bile alıcı o kadar oyalayacak vs. ancak sistemimi güncelleyeceğim için çözünürlük yükseltmek istemiyor değilim. Siz olsanız ne yapardınız? Acaba sistemimi güncelledikten sonra mı baksam bu işe? Daha mantıklı geliyor, çünkü 3070 gibi bir kart alır isem 4K 60Hz monitör falan bakabilirim.
Ben forumdan bir arkadaşa eski monitörümü sattım. GeT ile gayet anlaşarak bir alışveriş yaptık. Yurtiçi Kargo biraz kötü bir taşıma gerçekleştirmiş ama duyarlı biriydi. Sorunsuzca tamamladık.

Biliyorsun; benimde bir Nvidia yükseltmesi düşüncem var ama bu yine 1080p nezdinde olacak. Monitör değiştirmek kısa süre dahilinde aklımda yok. Senin ürününde iyi bir miktar ediyor. GeT için riske sokulacak seviyede değil. Direkt elden teslim ve peşin ödeme düşüncen varsa hareket edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı