AOC C24G1 monitörün ortasında mavi çizgi var

Scalikoglu

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
1611570825283.jpg

Sabahtan beri oyun oynuyorum, oyunu kapattım 30dk bilgisayar başından ayrıldım, geldiğimde monitörü böyle buldum, örnek olabilecek konulara baktım, 5dk fişini çektim bekledim taktım ve sonuç yine aynı, ikinci monitörümün kablosunu taktım sonuç aynı, 'İtopya'dan 1,5 sene önce almıştım, garantiye yollamak dışında denemem gereken bir şey var mı?
Monitöre dokunmadığım halde nasıl böyle bir şey olabilir ki?

Ölü piksellerden oluşan bir çizgi ölü pikseller genelde darbe ile oluşur ancak sık kullanımdan da kaynaklı olabilir evde senden başka monitöre dokunacak biri varsa onun işi olabilir :D

Ölü piksellerden oluşan bir çizgi ölü pikseller genelde darbe ile oluşur ancak sık kullanımdan da kaynaklı olabilir evde senden başka monitöre dokunacak biri varsa onun işi olabilir :D
Annem monitörü gözlük temizleme bezi ile temizlemiş, 3gün önce, onun dışında kimsenin dokunmadığına eminim,
O zaman garantiye yollamak dışında bir çözüm yok. Garantiye yolladığımda değişim yaparlar mı ?

Teori: Tam ortadan ise acaba modlardan birini mi açtın hani şu satışta kullanılan sağ taraf FHD sol taraf 4K gibi olan :D
Pratik: Darbe yoksa görünürse ve monitörün ölü piksel vb. nedenden böyle ise garanti tek yol.

Annem monitörü gözlük temizleme bezi ile temizlemiş, 3gün önce, onun dışında kimsenin dokunmadığına eminim,
O zaman garantiye yollamak dışında bir çözüm yok. Garantiye yolladığımda değişim yaparlar mı?

Ölü pikseller garanti kapsamına girer değiştireceklerinden eminim markası ne monitörün?

Teori: Tam ortadan ise acaba modlardan birini mi açtın hani şu satışta kullanılan sağ taraf FHD sol taraf 4K gibi olan :D
Pratik: Darbe yoksa görünürse ve monitörün ölü piksel vb. nedenden böyle ise garanti tek yol.
Monitörün sağ tarafında kalıyor, ekranı aç kapat yapmadım, nasıl oluştuğunu da göremedim, 30dk yemek hazırlamak için ayrıldım ve geldiğimde, böyle buldum, durumu anlayamıyorum.

Geri
Yukarı