AOC C24G2AE vs. HP X24ıh

krmks

Kilopat
Daha fazla  
AOC modelinde pivot yok, VA panel ve 165Hz.
HP modelinde pibot var, IPS panel ve 144Hz.
Şahsen ben pivot özelliğine bayılıyorum ama duygusal olmak yerine AOC alarak mantıklı bir seçim yapmış olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS oyunları oynadığım için ben şahsen Curved tercih etmem flat monitör her zaman bana göre daha iyidir AOC iyi fakat pivot ve flat olduğu için HP öneririm.

Ben dell seçerdim sanırım.
Aynen HP ye kendi sitesinden baktım parlaklık 200 nit diyor. Yani bence yeterli değil. Kısacası Dell seçerdim.

@Har00n dediği gibi fps oyunlarda curved bana da çok kullanışlı gelmiyor ama yine de dell değerlendirilebilir. çok bilgim yok nit ne işe yarıyor?

Parlaklık değeri. Parlaklığı düşük olursa gün içinde ekranı görmek zorlaşabilir. Curved konusu tercih meselesi bir şey diyemiyorum.

Bilgisayarda geçirdiğin zamanın çoğunu CS:GO tarzı oyunlarda X24ih iyi olacaktır ama ışık sızmasına sahip. Dell S2422HG de X24ih kadar iyi bir tepki süresine sahip.

Bilgisayarda geçirdiğin zamanın çoğunu CS:GO tarzı oyunlarda X24ih iyi olacaktır ama ışık sızmasına sahip. Dell S2422HG de X24ih kadar iyi bir tepki süresine sahip.
x24ih da ışık sızması hepsinde oluyor mu? eğer öyleyse dell monitörün pivot olduğunu yeni gördüm de şimdi bi içim ısındı ama Dell'de FreeSync teknolojisi yokmuş..

Son düzenleme:
x24ih da ışık sızması hepsinde oluyor mu? eğer öyleyse dell monitörün pivot olduğunu yeni gördüm de şimdi bi içim ısındı ama Dell'de FreeSync teknolojisi yokmuş..
HP forumunda ve RTİNGS testinde IPS glow/ışık sızması var.

Çok yanlış görmüşsün. Dell S2422HG FreeSync desteklerken pivot kullanım desteklemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı