AOC C27G1 vs AOC 27G2U vs ASUS VG279Q

192267

Kilopat
Monitör alma konusunda kararsız kaldım. Bu 3 monitör arasından sizce hangisini almalıyım?

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Curved düşünüyorsanız daha iyi Curved ürünler var piyasada. Yok düşünmüyorsanız 24G2U bayağı iyi yorumlar almış 27" olanın da sizi üzeceğini düşünmüyorum.

monitörlük sıkıntım yok
daha çok g-sync kullanamıyorum bu çok üzüyor
Neden? Kullanilabiliyor tam performans mi calismiyor o modelde? Ve ayrica sync konusunu bu kadar umursamanizi anlamiyorum. Ben asla acmayacagim bir özellik ve bu kadar pinpirik olmama ramen gereksiz bulduğum tek sey. İnpug lag yapıyor ve açıkta olsa kapalida olsa hic bir farkini goremiyorum çünkü hiç bir zaman yirtilma olmuyor fps 60 a sabitlemedigim surece. Hala anlamis degilim bu yüzden su sync teknolojiyi

@Delta9 monitör konusunda bayağı bilgili birisine benziyorsun hocam bir derdimi söylesem yardımcı olabilir misin?
Daha bilgili arkadaşlarımız mevcut forumda.
Ben sadece yaşadığım ve çözüm bulduğum bilgilerimi paylaşıyorum yardımcı olabildiğim kadar.
Ama bildiğim bir konuysa tabii ki yardım ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı