AOC, CeBIT’te çok sayıda yeni ekran sunuyor

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.683
Çözümler
823
Beğeniler
93.993
Yer
İstanbul
Mart tarihleri arasında Hannover’deki CeBIT fuarında profesyonel ve ev kullanıcıları için çok sayıda yeni ürün sunacak. AOC, 1 cm’den az bir profile sahip son derece ince tasarımlı bir ekran, yeni bir iş ürünleri serisi ve dokunmatik ekranlı modellerin yanı sıra, bir USB monitör ile bir Tablet PC’yi de tanıtacak.


AOC Tablet PC

Düşük fiyatlı Tablet PC
AOC’nin Tablet PC’si Ocak ayında CES’deki dünya prömiyerinden sonra, Avrupa’da ilk kez CeBIT’te sahneye çıkacak. Yeni ürün Android 2.1 işletim sistemi ile çalışıyor ve 20,3 cm/8" dokunmatik ekrana sahip. AOC, dar bütçelere sahip müşterilere, 200 €’nun oldukça altında bir fiyatla makul bir performansa sahip bir Tablet PC satın alma olanağı sunmak istiyor.


Sadece 9,6 mm’lik bir profil: AOC i2353Fh

Ultra ince tasarımlı ekran
AOC’nin i2353Fh modeli, sadece 9,6 mm’lik profili ile dünyanın en ince ekranlarından biri. İki adet HDMI konektöre sahip 59,8 cm/23,6″ boyutlu bu çekici Full HD model, mükemmel tasarımı ile hem ev hem de ofis kullanımı için uygun.


AOC e2450Pa


Yeni iş ekranları serisi

Ekran uzmanı AOC, 47cm/18,5″ ile 59,8 cm/23,6″ arasında değişen diyagonal ekran boyutlarına sahip çok yönlü bir LED monitör serisi olan 50ID ile ofiste ve evde yeni ufuklar belirliyor. Zamanı aşan klasik siyah tasarımlı ince geniş ekranlı bu modeller, ofis uygulamaları ve eğlence için eşit ölçüde uygun. Çok sayıda özellik ve yenilikçi LED aydınlatma sayesinde, bu ekranlar kullanıcıları mükemmel görüntü kaliteleri ile etkiliyor.
AOC e2795Vh

Ofis ve aksiyon için: yeni AOC Full HD büyük ekranlı monitör
Ekran uzmanı AOC, e2795Vh modeli ile aksiyonla dolu eğlence ve ofis kullanımı için uygun, zamanı aşan klasik tasarıma sahip büyük ekranlı bir monitör sunuyor. 8 ms tepki süresine, 1920 x 1080 piksel (Full HD) çözünürlüğe ve yaklaşık 70 cm (27″) diyagonal ekran boyutuna sahip bu ince geniş ekranlı model, hızlı hareket eden oyunlar ve filmler için de mükemmel.


43ID serisi: saf yaşam tarzı


Tarz sahibi ekranlar: 2 adet HDMI’a sahip yeni 43ID modelleri

43ID serisi, 2010’un sonunda piyasaya sunulmasından bu yana çok popüler oldu. 2011’in ilk çeyreğinde, 2 ms tepki süresine sahip en yeni nesil piyasaya sunulacak. Bir adet VGA ve iki adet HDMI bağlantısına sahip bu modeller, dijital ses/video kaynaklarının bağlanması için büyük bir esneklik sağlıyor. 43ID serisi, sadece 1,29 cm’lik ince profili, çekici tasarımı ve etkileyici performansıyla hem profesyonel ortamlar ve hem de ev ortamları için tasarım bilincine sahip tutkulu kullanıcıları hedefliyor.


e2237Fwh 54,7 cm/22″ ve e2437Fh 61 cm/24″

AOC monitörünüz için benzersiz bir görünüm seçin

Bir kaç aydır piyasada bulunan bu modeller, modern düz ekranlar için tasarım ve yaşam tarzının da önemli satın alma kriterleri haline geldiğini kanıtlıyor. AOC bu bireysellik isteğini ön panele yapıştırılan çıkartmalar ile kişisel olarak şekillendirilebilen iki adet ultra ince WLED ekran ile karşılıyor. Moda belirleyen beyaz renkli bu monitörlerin kristal duruluğunda finisaja ve entegre mavi LED şeride sahip şeffaf çerçeveleri gerçekten göz alıyor. Full HD çözünürlük, WLED arka aydınlatma ve diğer bir çok yenilikçi özellik sayesinde, bu monitörler teknolojik açıdan da aynı oranda ilgi çekiyor.

Güç kablosuna gerek yok: kullanışlı USB monitör

AOC, çeşitli pencereler arasındaki bıktırıcı geçişleri azaltmak ve verimliliği arttırmak için bir PC’ye ya da dizüstü bilgisayara USB yoluyla rahatça bağlanabilen bir düz ekran sunuyor. Bu sayede, hareket halindeki kullanıcılar dışarıda olduklarında bile ikinci bir ekranın rahatlığından faydalanabiliyor.

Fuar standı hakkında bilgi:
AOC, yeni ürünlerini CeBIT’te salon 15, stand D35’te sunacak.
 
Yeni konular

Yukarı