AOC G2260VWQ6 monitöre takılan kulaklıkta düşük ses kalitesi sorunu

Gamze Biçen

Hectopat
Daha fazla  
AOC G2260VWQ6 monitör aldım, kulaklık jakı var ama bilgisayara taktığım zaman daha canlı ses alıyorum, monitörden aldığım ses kalitesi çok düşük. Bu sesi açmamın bir yolu var mı? Başına gelen var mı aramızda?

Son düzenleyen: Moderatör:
O monitördeki çıkışla kulaklık kullandım yeri geldiğinde ama fark hissetmedim. Uygun bir zamanda bakıp yeniden yazarım buraya. Sadece kalite mi düşük? Ses seviyesi sorun değil yani?

Az önce denedim monitör ses çıkışını ve monitörden aldığım ses biraz kısılıyor gibi geldi bana. Anakart üstündeki ses kartından kalite olarak çok fark ettiğini söyleyemem. Belki kaliteli kulaklık/hoparlörle anlaşılabilir. Ayarlar > Cihazlar > Ses ayarları (sağ üstte) kısmından ekstra ayarlara göz atabilirsin ama çok fark edeceğini sanmıyorum.

Bilgisayar kasasından daha yüksek ses alıyorum monitrörden düşük ses alıyorum, sesi kısık olan videolarda çok farkediyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı