AOC GK500 389TL!

Sürekli iptal edilen siparişler oluyor. Ucuza yazılıp reklam yapılıyor diye düşünüyorum(bu ürün için değil)
Olası bir sorunda Akakçe araya giriyor.
Arkadaşa ekran kartı ve monitör almıştık .monitörün kendi kutusunun üzerine bir kutu daha koymuşlar kutuda zerre hasar yok ama içerdeki orjinal kutu her yerden darbeliydi videosunu çektik ama fayda etmedi. Şuan uğraşıyor çocuk THH ile. Ekran kartı da 2 kutu içerisindeydi dış bandrol açık iç bandrol kapalıydı. Sorun yaşadığımız SATICI. Toplam alışverişimiz 14000 türk lirası....
Bende dün aldım ama 389 TL'ydi. Nereden aldınız?
Belki her üründe sorun yaşanmaz ama sorun yaşadık ne satıcı ne akakçe uğraşmadı bile.

Hocam zaten direkt bakarsanız çoğu sitede bu satıcı satıyor bu klavyeyi sorun olmaz bence.
Doğrudur her zaman sorun yaşanmıyor zaten.

Dostlar satıcının güvenilirliğine bir şey diyemiyorum fakat içinde bulunan Switch'ler kronik sorunlu 1 2 ay geçtikten sonra önemli tuşlar basmamaya başlıyor 10 kere basıyorsanız 5 6 kere algılıyor yani garantiye gönderdiğinizde tekrar 1 2 ay sorunsuz kullanıyorsunuz ardından tekrar aynı sorun vs ilk çıktığı zamanlar bu sorun o kadar fazla yoktu fakat son zamanlarda aşırı artmış durumda kısacası almamanızı öneriyorum alacaksanız da Hepsiburada'dan alın garanti işlemleri vs baş ağrıtmasın.

Dostlar satıcının güvenilirliğine bir şey diyemiyorum fakat içinde bulunan Switch'ler kronik sorunlu 1 2 ay geçtikten sonra önemli tuşlar basmamaya başlıyor 10 kere basıyorsanız 5 6 kere algılıyor yani garantiye gönderdiğinizde tekrar 1 2 ay sorunsuz kullanıyorsunuz ardından tekrar aynı sorun vs ilk çıktığı zamanlar bu sorun o kadar fazla yoktu fakat son zamanlarda aşırı artmış durumda kısacası almamanızı öneriyorum alacaksanız da Hepsiburada'dan alın garanti işlemleri vs baş ağrıtmasın.
Outemu red switch kullanıyorum 4 aydır bir sorunu yok fakat dediğiniz gibi kronik sorunlu bütçe kısıtlıysa alınır bence en basit cherry switch 700-800 TL

Ben şu anda kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok. Sadece arada W tuşunu algılamıyor servise göndereceğim. Bu fiyatı iyi ki kaçırmamışım diyorum. Şu an 820 TL.

Kronik sorun hocam sevise gönder gelsin 2 ay kullan ve yine kısır döngü yukarıda padişah fermanı gibi anlatmışım almayın diye :D

Yeni konular

Geri
Yukarı