AOC GK500 klavyede bazı tuşlar yanlış basıyor

Batu Z

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, klavyem AOC GK500. Bu anlatacağım sorunu en son 1 hafta önce yaşadım ama az önce yine tekrarladı.

Sorun şu ki bazen oyun oynarken klavyemde aniden "Alt + Tab", "Backspace" gibi tuşlar çalışmayı kesiyor ve misal "U" tuşuna bastığımda ekranda "U7" şeklinde çıkıyor. Bazı tuşlar da kafayı yiyor ancak şu an aklıma gelmedi. Fakat sorun USB'yi çıkar tak yaptığımda düzeliyor.

Neden kaynaklanıyor olabilir?

Merhaba, klavyem AOC GK500. Bu anlatacağım sorunu en son 1 hafta önce yaşadım ama az önce yine tekrarladı.

Sorun şu ki bazen oyun oynarken klavyemde aniden "Alt + Tab", "Backspace" gibi tuşlar çalışmayı kesiyor ve misal "U" tuşuna bastığımda ekranda "U7" şeklinde çıkıyor. Bazı tuşlar da kafayı yiyor ancak şu an aklıma gelmedi. Fakat sorun USB'yi çıkar tak yaptığımda düzeliyor.

Neden kaynaklanıyor olabilir?

Bende algilamiyordu bastigim tuslari garantiye yollamistim sorun yok diye geri yollamislardi. Satip farkli klavyeye gecmistim ben. Garantiye yollayin belki cozerler.

Bende algilamiyordu bastigim tuslari garantiye yollamistim sorun yok diye geri yollamislardi. Satip farkli klavyeye gecmistim ben. Garantiye yollayin belki cozerler.
Ayni sebepten zaten garantiye yolladim ve degisim yaptilar ama sorunumun donanim kaynakli oldugunu dusunmuyorum.

Farklı bir cihazda denediniz mi?
Denemedim ancak dediğim gibi sorun bundan önce en son geçen hafta başıma geldi ve ikisinde de USB'yi tak çıkar yaptığımda düzeldi. Farklı bir cihazda deneyebilmem için sorunun sürekli başıma geliyor olması lazım.

Yazılımsal olarak gibi görünüyor. Eğer aynı sorunu klavyeyi farklı bir cihazda kullanırken de yaşıyorsanız klavyenin yazılımında hata olabilir diye düşünüyorum. Yine de garantiye yollamayı deneyebilirsiniz.

Yazılımsal olarak gibi görünüyor. Eğer aynı sorunu klavyeyi farklı bir cihazda kullanırken de yaşıyorsanız klavyenin yazılımında hata olabilir diye düşünüyorum. Yine de garantiye yollamayı deneyebilirsiniz.
Hocam açıkçası bu klavyeden artık bıktım. 4 kere daha garantiye gönderdim ve sürekli başka bir sorun çıkıyor, en son ihtimal klavyeyi satacağım gibi duruyor.

Klavyeyi biraz da G-Menu yazılımını kaldırıp kullanmayı deneyeyim bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı