AOC GK500 tuş kombinasyonları

@Flakel, belki sen becerirsin ya da yapmanın bir yolunu bulursun. Gelsin bakalım önce. Pek bir konfor, rahatlık beklentim yoktu benim klavyeden. Tuşlar ve klavye kasası kaliteli. Yazı yazması membran bir klavyeye göre çok daha keyifli.

@Flakel, belki sen becerirsin ya da yapmanın bir yolunu bulursun. Gelsin bakalım önce. Pek bir konfor, rahatlık beklentim yoktu benim klavyeden. Tuşlar ve klavye kasası kaliteli. Yazı yazması membran bir klavyeye göre çok daha keyifli.
Bulabilirsem haber veririm hocam
@Hiken dostum bilek desteği takılı değilken klavyenin sağ üstündeki bir tuşa basınca klavyenin sol altı havaya kalkıyor. sizde de böyle mi acaba? çok büyük bir sorun bu çünkü.
@Civciv hocam aynı şekilde sizdede bu sorun var mı?

Son düzenleme:
Bulabilirsem haber veririm hocam.
@Hiken dostum bilek desteği takılı değilken klavyenin sağ üstündeki bir tuşa basınca klavyenin sol altı havaya kalkıyor. Sizde de böyle mi acaba? Çok büyük bir sorun bu çünkü.
@Civciv hocam aynı şekilde sizde de bu sorun var mı?

Ben destek varken kullandım hep, akşam eve geçince deneyeyim bir. Bu arada bence de yay sesi biraz fazla ama rakip fiyatlılara göre ürün kalitesinden ben çok memnunum, hissi de özellikle oyun esnasında çok güzel.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı