AOC i2369v 23' nasıldır?

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar monitör arıyordum, 600 TL bütçem vardı. 23.6 üzeri olmalı diyordum hep. Ama 23' bile büyük gelmişti gözüme. AOC i2369v' yi görünce epey beğendim, yorumlar olsun, özellikler, kasası olsun.
Bir de size sormak istedim. Monitörü daha almadım ama karar vermiş gibiyim. Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum. İyi sosyaller.

Ben monitör araştırırken önerildiğini gördüm ama takip edeceğim konuyu emin olmak istiyorum. Ama eksikleri var HDMI veya Display Portlar daha mantıklı geliyor ileriye dönük bakmak lazım aslında az değişen bir sistem bu arada ne için kullanacaksın onu da açıklarsan daha ayrıntılı olur.

@Yahya38 dostum fiyat farkı yok, fiyatları aynı. Fakat i2369v hem daha ince çerçevelere sahip, hemde IPS.
@Ali Efe SARI HDMI sorun değil ek kablolar ile halledilir, kullanım amacım genel, oyun, dizi-film, photoshop işleri.

Haklısın yanlış anlama ama birazcık ufak kaldı bu yani oyunlardaki durumu çok inceleyen biriysen bence ASUS 23.6" VP247H 1ms bana daha mantıklı gelmeye başladı 27 inç curved ekranlara bakarken bence bir bak 600 TL biraz üstüne çık pişman olmazsın bence, bende AOC eski modellerinden var ultra ince oyunlarda titreme yapıyor 1600 x 900 gecikme süresi Allah vergisi 60Hz tazeleme gibi ama bu önerdiğim zaten 1ms oyun için yapılmış.

Düzenleme Sebebi : AOC 5ms kimi yerde 6ms monitör bu arada.

Son düzenleme:
@Ali Efe SARI evet ona da bakmıştım, fakat dediğim gibi ince çerçeve benim için epey önemli bir şey. Bir ara BenQ GL2460HM düşünüyordum, sonra IPS'ye göre ne bileyim biraz daha düşük geldi vazgeçtim.

@Ali Efe SARI evet ona da bakmıştım, fakat dediğim gibi ince çerçeve benim için epey önemli bir şey. Bir ara BenQ GL2460HM düşünüyordum, sonra IPS'ye göre ne bileyim biraz daha düşük geldi vazgeçtim.
Haklısın araştırmak gerekir güzel bir tipi var dediğin gibi aslında benzer modeller mutlaka bulunur.

@Ali Efe SARI IPS ile normal arasında epey fark var dostum. Yandan görüntü felan baya değiştiriyor IPS. Görüntü bozulmuyor. Bildiğim kadarıyla renkler de daha canlıymış.

@Ali Efe SARI IPS ile normal arasında epey fark var dostum. Yandan görüntü felan baya değiştiriyor IPS. Görüntü bozulmuyor. Bildiğim kadarıyla renkler de daha canlıymış.
Doğru söze ne denir IPSlerdeki olay ya en ufak bir şey izlerken bile belli edilen bir olay ona sözüm yok zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı