Aorus RX580 8 GB "WattMan" hatası

@whellstruck

Kilopat
Yer
Bursa
Merhaba. RX580 kartım var oyunlarda yükte kart 75 dereceye ulaştığında WattMan hatası alıyorum bir anda görüntü siyah olup fanlar fule geliyor ve bilgisayar kilitleniyor Afterburner'dan 1365 olan cekirdek hızını 1300 yaptım ama yine fayda etmedi. DDU ile kaldırıp sürücüyü bir daha kurdum ama yine aynı nasıl çözebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    385 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner ve Riva'yı bilgisayarınızdan tamamen silin (Revo Uninstaller kullanabilirsiniz). Fan ayarı yapacaksanız WattMan üzerinden yapın, RivaTuner alternatifi olarak NZXT Cam'ı kullanabilirsiniz. Ben de Pulse RX580 vardı. Bu saydığım iki uygulamayı sildikten sonra düzeldi.

Bu arada kartın macununu 2-3 senedir ellemedim Afterburner'ı silip deneyeyim bakayım voltaj artırarak cözenler vardı yanılmıyorsam bilen birisi olsa yönlendirse iyi olur aslında.
Ne çektik şu WattMan'dan be. Driverınız son sürüm mü?
Evet
MSI Afterburner ve Riva'yı bilgisayarınızdan tamamen silin (Revo Uninstaller kullanabilirsiniz). Fan ayarı yapacaksanız WattMan üzerinden yapın, RivaTuner alternatifi olarak NZXT Cam'ı kullanabilirsiniz. Ben de Pulse RX580 vardı. Bu saydığım iki uygulamayı sildikten sonra düzeldi.

WattMan üzerinden fan ayarı nasıl yapılıyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı