Apartman için köpek türü ve cinsiyeti

Arkadaşlar selam, artık kedim çok sıkıntı ettiği için onu sahiplendirme kararı aldık. Evde yalnız hissettiğimiz için köpek istiyoruz, hangi türü önerirsiniz? Golden türünü düşünüyoruz. Teşekkürler.

Golden tavsiye etmem hocam çok kokan bir cins goldena çok benzeyen labrodor retviever alabilirsiniz veya husky öneririm gerçekten müthiş köpekler.

Golden tavsiye etmem hocam çok kokan bir cins goldena çok benzeyen labrodor retviever alabilirsiniz veya husky öneririm gerçekten müthiş köpekler.
Dikkatli olursanız bu sorun olmuyor yani düzenli yıkanmasından bahsediyorum. Aksi halde evet, apartmanı koku sarabilir. Koku sorunu tüm köpeklerde var, hatta insanlarda da var. Üç gün yıkanmayın bakalım nasıl kokacaksınız? :D
Husky hakkında size katılmıyorum. Türkiye'nin iklim şartları bu köpekler için uygun değil. Eziyet olur onlar için.

Son düzenleme:
Husky konusuna katılmıyorum, gerçekten zorlayıcı bir köpek türü. Kedimi sahiplendirmek istiyorum fakat bu kediyi olumsuz etkilemez değil mi? Sadece yemek için geliyor ve bir daha yanımıza bile yaklaşmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı