Apartman sahibi yüzünden fiber alamamak

Hızlarını 1 mbps'e sınırlandır da 240p izlesinler :D.
Ben bile şu an siteleri zor yüklüyorum, gece geç saatte yapacağım çünkü saat öğlenken hemen eve gelirler internet çekmiyor diye.
Bir de trip atıyorlar yok ''Biz sizin internetinizi yavaşlattık'' diyorlar internetin şifresini değiştirmemizi istiyorlar.
Şu an bu kadar kişi giriyor.
1623655558613.png

@Hiroo hocam evinize fiber bağlatmak istemekte haklısınız ancak izin almazsanız bir gecede evden kovarlar. Apartman sakinleri ve kiracıysanız ev sahibinin izni olmadan tadilat yapamazsınız. Yani ev sahibi hayır diyorsa boş verin. Sen benim evime zarar verdin diyerek tüm kontratı alır evden de kovar olan size olur. Sonra gider fiberi var diye başka birisine daha pahalıya kiraya verir. Acı ama gerçek. Böyle olaylarda mahkemelik olan çok insan var. Ama genelde ev sahibinin lehine sonuçlanır.

Ben bile şu an siteleri zor yüklüyorum, gece geç saatte yapacağım çünkü saat öğlenken hemen eve gelirler internet çekmiyor diye.
Bir de trip atıyorlar yok ''Biz sizin internetinizi yavaşlattık'' diyorlar internetin şifresini değiştirmemizi istiyorlar.
Şu an bu kadar kişi giriyor.
Eki Görüntüle 1067637
Bunlar kaç kişilik aile ya? Ben olsam onlarla internet paylaşmayı keserdim. Gitsinler kendi internetlerini alsınlar. Aşırı gıcık oldum.

Bunlar kaç kişilik aile ya? Ben olsam onlarla internet paylaşmayı keserdim. Gitsinler kendi internetlerini alsınlar. Aşırı gıcık oldum.
İnternete küçük olanlar giriyor onlarda geçici olarak burada kalıyorlar normal ev sakinlerinin de internet ile alakası hiç yok.
Yani o çocuklar buraya geldiğinde korkuyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı