Apartmana kablo takılınca 50 Mbps hız 10 Mbps'e düştü

maciex001

Centipat
Arkadaşlar şimdi akşam ben yoktum, evde eve geldim annem anlattı 2 tane adam apartman boşluğuna (en yukarıya yani uyduların falan olduğu yerde kimse çağırmadığı halde gelmiş orada bir şeyler ile oynuyormuş. Anneme internet kablosu kopmuş onu takıyoruz demişler. Annem de komşuların sanmış. Komşuların da haberi olmayınca birisi bunu görüp sormuş adamda yan binaya falan bir şeyler uydurmuş, söylemiş. İnternetimde hız düşmesi var. Acaba böyle bir şey mi oldu? 50 Mbps download alırken şu an 10 görüyorum.

Arkadaşlar şimdi akşam ben yoktum, evde eve geldim annem anlattı 2 tane adam apartman boşluğuna (en yukarıya yani uyduların falan olduğu yerde kimse çağırmadığı halde gelmiş orada bir şeyler ile oynuyormuş. Anneme internet kablosu kopmuş onu takıyoruz demişler. Annem de komşuların sanmış. Komşuların da haberi olmayınca birisi bunu görüp sormuş adamda yan binaya falan bir şeyler uydurmuş, söylemiş. İnternetimde hız düşmesi var. Acaba böyle bir şey mi oldu? 50 Mbps download alırken şu an 10 görüyorum.

Belli ki işi bilen biri sizin dolaptan hat çekmiş kendine o esnada sizin kablolarla oynamış olabilir gündüz firmanızı arayarak bu durumu iletin suç duyurusunda bulunun yahut şikayet oluşturun gerekeni yapacaklardır.

Kullandığınız internet firmasını arayıp ekip talep edeceksiniz.

Ek olarak tüm apartmanda televizyonlarda çekmiyormuş.

4gnetçiler yapmış neden yaptığını bilmiyorum babam gitmiş düzeltmişler sorunu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı