Apartmana Superonline Fiber Nasıl Getirtilir?

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
Yakın çevrede Superonline Fiber var mı nasıl öğrenirim, varsa apartmana nasıl getirttirilir? Yönetici onayı yeterli oluyor mu?

İstenilen bina fotoda tahmini sarı işaretli yerdedir. Çevrenin yakınında var gözüküyor ama oraya gelir mi?

Dosya Ekleri

• sol.jpg
    sol.jpg
    142,7 KB · Görüntüleme: 48

Yakın çevrede Superonline Fiber var mı nasıl öğrenirim, varsa apartmana nasıl getirttirilir? Yönetici onayı yeterli oluyor mu?

İstenilen bina fotoda tahmini sarı işaretli yerdedir. Çevrenin yakınında var gözüküyor ama oraya gelir mi?
Ben 1.5 ay boyunca vodafone yi aradım turcelli de aradım sürekli müdürlüklerini bastım dilekçe verdim ne olursa olsun gelmediler :( daha sonra türk telekoma 1 adet mesaj attım. 3 - 4 günde geldiler.

Teşekkürler, bakacağım.
Ben 1.5 ay boyunca vodafone yi aradım turcelli de aradım sürekli müdürlüklerini bastım dilekçe verdim ne olursa olsun gelmediler :( daha sonra türk telekoma 1 adet mesaj attım. 3 - 4 günde geldiler.
TT Fiber hat çektiler mi? Türk Telekom da olur. Yolun karşısına 4 yıl önce bir bina yapılmıştı. Orada Fiber gözüküyor. Bizim bina 15 yıllık. Gelir mi acaba? Yönetici imzası vs yeterliyse hallederim de hemen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı