Apartmana Turkcell fiberi yerine TurkNet GigaFiber kurdurmak

Daha hızlı olmalısınız. Yıl oldu 2023. 3 Yıl oldu hala bir fiber gelmedi. Türknet boyuna zam yapıyor. Ama altyapı neden yok.
Merhaba, en hızlı şekilde talepleri ve altyapıyı değerlendirip süreçleri başlatıyoruz ancak her bölge için aynı anda çalışma maalesef başlatamıyoruz.

Merhaba;

Turkcell'den biri gelmiş. Bizim binaya yukarıdan aşağıya fiber döşemek istediklerini söylediler. Ben tabii sevindim dedim bu TurkNet olmalı. Olmazsa Türk Telekom olabilir. Sonra öğrendim ki. Turkcell olduğunu öğrenince üzüldüm. TurkNet gelip benim apartmana ne zaman fiber döşemeyi düşünüyor? Turkcell geldi kurmak istiyor. Ben onlara ne diyeceğim? Türk Telekom gelmiyor bile ne oluyor bilmiyorum.
Ben Turkcell 100Mbps down/ 20Mbps up paket kullanıyorum. Gündüz daha da hızlı oluyor memnunum.
1679809235430.png

Onu yapalı 6 ay oluyor. Hala bir gelişme yok. Hep Avrupa yakasına bir de kadıköye yatırım yapılmış. Tam bir saçmalık.

Peki sen Turkcell'in fiyatlarını gördün mü? O dandik modemleri ile kopma sorunu yaşadın mı?

1000 Mbps sol kullanıyorum evet fiyatlar biraz yüksek ama sonuç olarak ucuza bir şey kalmadı verdikleri modemde internette kaliteli bu zamana kadar sorun yaşamadım turknettede sorun yaşayabilirsin soldada tamamen şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı