Apartmandakiler ADSL ve VDSL Kullandığı İçin Fiber Gözükmüyor Olabilir mi?

Rk3553

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olacaktı birkaç gün önce apartmana fiber kutusu takmışlardı. İnternet sağlayıcılarını aradığım fiber yok dediler. En son TT'yi aradım ve bana ankastrede boş olmadığı için fiber gözükmüyor olabilir demişlerdi.
Fiber kutusu takılmış ve kabloyla dışarıya doğru uzanıyor.
Apartmanda herkes VDSL veya ADSL internet kullanıyor bu yüzden mi gözükmüyor olabilir?
Yoksa başka sebebi var mıdır ne yapman gerekiyor bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• 648350F0-9F03-46C3-BB29-159E6AD48FCF.jpeg
    648350F0-9F03-46C3-BB29-159E6AD48FCF.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleyen: Moderatör:
Onunla alakası yok, TurkNet'in fiberi olduğu için TurkNet'in sitesinden kontrol edeceksiniz. Günlük kontrol edin. Satışa açıldığında başvuru yapın.
Bu türknetin mi ben başka firmanın zannediyordum çok yakın zamanda mı açıyorlar uzun sürüyor mu acsba ?
Bu TurkNet GigaFiber interneti yeni geldi ise 1 hafta içerisinde sitesinde güncellenir merak etme :D

1 hafta içindemi oluyor kesin

Son düzenleme:
Ekler yerin altında da olabilir.. TurkNet genelde binalarda giden kabloyu bu şekilde bir noktada topluyor...

2c5643b0047eabeedd90fb9d82de7915.jpeg

Hocam, DH forumda bulunan TurkNet yetkiline çalışmanın ne zaman tamamlanacağını bir sorun. Yardımcı olacaktır diye düşünüyorum...

Bu ve benzeri yatırımcılar yavaş ilerliyor. Acele etmemenizi öneririm.

Ekler yerin altında da olabilir.. TurkNet genelde binalarda giden kabloyu bu şekilde bir noktada topluyor...

Eki Görüntüle 894877

Hocam, DH forumda bulunan TurkNet yetkiline çalışmanın ne zaman tamamlanacağını bir sorun. Yardımcı olacaktır diye düşünüyorum...

Bu ve benzeri yatırımcılar yavaş ilerliyor. Acele etmemenizi öneririm.
O forumda yetkiliyi nasıl bulcam pek anlamıyorumda,
İnternet taahütüm bitçek de o yüzden karsr veremedim aldam mı fiye

Yeni konular

Geri
Yukarı