APC_INDEX_MISMATCH mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

EnesKrmnn33

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı 2 hafta önce aldım ve aldığımdan beri aralıklarla mavi ekran hatası alıyorum. Nedenini bulamadım ama en son bir hata daha alınca kafayı yeme seviyesıne geldim hatanın nedeninin ben de bilmiyorum. Yardımcı olursanız cok sevinirim. Dump dosyasını aşağıya bırakıyorum.

İnternette Windows 10 OEM Key yazarak fiyatlara bakabilirsin, bende kullanıyorum, sorun olmadı şu ana kadar ama senin durumunda olsaydım OEM key aldıktan sonra format atardım, kalıntıların gitmesi için. Her neyse 5-6 gün daha test et, tekrar sorun olursa bildirirsin.

İnternette Windows 10 OEM Key yazarak fiyatlara bakabilirsin, bende kullanıyorum, sorun olmadı şu ana kadar ama senin durumunda olsaydım OEM Key aldıktan sonra format atardım, kalıntıların gitmesi için. Her neyse 5-6 gün daha test et, tekrar sorun olursa bildirirsin.

Mavi ekran almaya halen devam edersem dediğin gibi OEM Key alırım sonra formatlayıp o Key'i kullanırım. Teşekkürler tekrardan.

Yok. Önce dosyayı atarsın, farklı bir şeyden kaynaklanıyorsa yapman gerekenleri söylerim. Aynıysa OEM Key alırsın.

Önemli dosyalarını yedekleyip format at sisteme. AV ve MalwareBytes sebep olmuş genel olarak. Format atıp geri dönüş yap, güncellemen gerekenleri söyleyeceğim.

Şimdi format attım tekrar yükledim Windows'u. Kurarken birkaç kez mavi ekran aldım. Bunlardan birkaç tanesi kernel Security check faılure, kmode_expectıon_not_handled, SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION isimli şeylerdi. Daha yazmadığım birkaç tane daha var istersen fotolarını da yollayabilirim. Neden oldugunu bende bilmiyorum çünkü Microsoft'un kendi sitesinden aldım ve UEFI ile flash a yükledim. Normal şekilde formatımı yaptım. Şunu yazarken yeni bir mavi ekran daha yedim tekrar açıldı bilgisayar. Şaka gibi harbiden kafayı yememe az kaldı.

Dosyaları paylaşabiliyor musun? Paylaşamıyorsan güvenli moda girip paylaşmayı dene. Windows 10 Güvenli Moda Nasıl Girilir? - Technopat
Paylaşamadım. Guvenli modu acip yapmayı denedim onda da interneti gormedi açılmadı. Usb bellegime tekrar sıfırdan Windows'u yüklüyorum uefi olarak . Yarin tekrar format denicem umarim hata almam teşekkür ederim. Sorunsuz yüklenirse driverlar icin sana döneceğim
Dosyaları paylaşabiliyor musun? Paylaşamıyorsan güvenli moda girip paylaşmayı dene. Windows 10 Güvenli Moda Nasıl Girilir? - Technopat

Bir tanesini kurtarabildim istersen bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı