Apex Çeviri'nin yapmış olduğu Middle-Earth: Shadow of War Türkçe yaması virüslü mü?

kokolakiss

Decapat
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
72
Tüm forumdaki arkadaşlarıma selamlar.

Benim siz yardımsever dostlarımdan ricam bu oyuna ait yapılmış olan Türkçe yamayı bulmak istiyorum. oyunindir. VIP sitesinden bulduğum yama 23.82 MB boyutunda. İndirdim, ancak kurulum yapmadan RAR'lı haldeyken (boyutu 23.82 MB) VirusTotal'de tarama yaptığımda 4 adet tespit edildi. Dosyayı RAR'dan çıkarıp (boyutu 34.39 MB) VirusTotal'de tarattığımda ise 9 adet tespit edildi.

Siz konuya hakim dostlarımdan ricam, ekran görüntülerini attığım sonuçlara göre bana yardımcı olmanızdır. Eğer sizin düşünceniz bu dosyanın kesinlikle güvensiz olduğu yönündeyse, bu sefer de Apex Çeviri'nin bu ilgili yamasını temiz bir şekilde nereden temin edebileceğim konusunda tavsiyelerinizi rica ederim.

Şimdiden tüm yardımsever forum arkadaşlarıma teşekkürler ederim. Saygılarımla.
 

Dosya Ekleri

  • virustotal açılmışl.jpg
    virustotal açılmışl.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 37
  • virustotal rarlı.jpg
    virustotal rarlı.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
kokolakiss

kokolakiss

Decapat
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
72
Bitfender güvenli demiş Kaspersky'da güvenli demişse problem olmaz piyasadaki virüs tespit anlamındaki en iyi yazılımlardan.
Bilgisayarımda kurulu Kaspersky Total Security ile de tarattım uyarı vermedi hocam.

Ama Virustotal uyarılarının içinde Trojan ve Malware Cryptor olunca endişeleniyorum. Bilgisayarımdaki verilerin şifrelenmesinden , format atmak zorunda kalmaktan korkuyorum.

Sizin görüşleriniz nelerdir? Şimdiden çok teşekkürler.
 
KS
KS
kokolakiss

kokolakiss

Decapat
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
72
Hayır, Apex Çeviri'nin kendi sitesinden. Ama ben de VirusTotal'de tarama yaptığımda aynı sonuç çıkıyordu. Büyük ihtimalle aynı yamadır.
Çok teşekkür ederim size.

Sizden ricam, eğer yama hala elinizde mevcutsa Virustotal de taratıp sonucunu paylaşmanız mümkün mü? Güncel tarama sonucunun benimkiyle aynı çıkacağını öğrenmek için.

Endişemin sebebi, bilgisayarımda çok önemli ve yedekleme imkanımın olmadığı iş ile ilgili verilerimin olması. Herhangi bir trojan veya şifrelenme durumunda çok çaresiz kalacağım. Şimdiden tüm desteğinize teşekkür ederim.
 
Yukarı