Apex Legends 1650 Ti ile başlatma

İşletim sistemi
Windows 10

ömer077

Decapat
Daha fazla  
Apex Legends'ta sistemim iyi olmasına rağmen çok fazla drop yiyordum bazı arkadaşlar bazı konularda oyun ilk yüklendiğinde işlemci ile başlatılıyor onu ekran kartı yapın demiş bunu nasıl yapacağım hatta daha iyi bir ayar varsa onu da yapayım performans için grafik önemli değil kasmasın yeter. Sistemim 1650 Ti i510300F 16 GB RAM laptop sadece SSD var. Grafik çok düşük olsa da olur hiç ama hiç fark etmez.

Apex Legends'ta sistemim iyi olmasına rağmen çok fazla drop yiyordum bazı arkadaşlar bazı konularda oyun ilk yüklendiğinde işlemci ile başlatılıyor onu ekran kartı yapın demiş bunu nasıl yapacağım hatta daha iyi bir ayar varsa onu da yapayım performans için grafik önemli değil kasmasın yeter. Sistemim 1650 Ti i510300F 16 GB RAM laptop sadece SSD var. Grafik çok düşük olsa da olur hiç ama hiç fark etmez.
Grafikleri yükseltip deneyin.

Sistemim 1650 Ti i5 10300F 16 GB RAM laptop sadece SSD var.
Sanırım i5 10300H yazmak istedin. Çünkü sonu F ile biten Intel işlemcilerde grafik birimi olmaz ve oyunun Intel Graphics ile başlama imkanı da olmaz.

Sorunun çözümüne gelirsek, aşağıdaki videoya bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca grafik ayarları için şunları önerebilirim:
Anti-aliasing = TSAA
Texture Streaming Budget = Very Low [2GB VRAM]
Texture Filtering = Bilinear
Ambient Occlusion Quality = Disabled
Sun Shadow Coverage = Low
Sun Shadow Detail = Low
Spot Shadow Detail = Disabled
Volumetric Lighting = Disabled
Dynamic Spot Shadows = Disabled
Model Detail = Low
Effects Detail = Low
Impact Marks = Low
Ragdolls = Low

Çözünürlüğünü her daim 1920x1080 olarak tut. Yukarıdaki ayarlar gayet uygun olacaktır ve hayır, çamur görüntü oluşmayacak. Ayrıca oyun zaten ekran kartını düşük ayarlarda da, yüksek ayarlarda da sömürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı