Apex Legends > diğer Battle Royale oyunları

Apexte hızlı konuşma hangisi hani I need light ammo diyo ya karakter o nasıl ayarlanıyor anlatabildim umarım

Apex'i GeForce NOW üzerinden indirmeden oynayan biri olarak söylüyorum. Oyunda 10 saat kadar oynamam var ve oyun pusmalı, yatmalı bir oyun değil. Hızlı oynanan bir FPS oyunu ve grafik olsun, oynayış olsun bayağı iyi. PUBG daha gerçeğe yakın ama Apex ezer geçer bana göre.

Hocam GeForce NOW'dan Apex oynamak zor değil mi? Ben denediğimde 1 kill alınca seviniyordum😃

Apex'te hızlı konuşma hangisi hani I need light ammo diyor ya karakter o nasıl ayarlanıyor anlatabildim umarım

Apex'te hemen hemen her şeye ping atabiliyorsunuz. Farenin orta tekerleğine bastığınızda pingliyorsunuz ve o an neyi pinglediyseniz karakterin tarzına göre konuşuyor.

Ayrıca konu 2020'e ait.

eyvallah saol hocam 300 levelim daha yeni öğrendim :)
Güzel oyun ya diğer BR oyunlarına bin basar kitlesi her geçen gün büyüyor . Steamde en çok oynanan oyunlar arasında ilk 4 de 3 e girebiliyor yani güzel oyun.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    231,9 KB · Görüntüleme: 28
Apex'i GeForce Now üzerinden indirmeden oynayan biri olarak söylüyorum. Oyunda 10 saat kadar oynamam var ve oyun pusmalı, yatmalı bir oyun değil. Hızlı oynanan bir FPS oyunu ve grafik olsun, oynayış olsun bayağı iyi. PUBG daha gerçeğe yakın ama Apex ezer geçer bana göre.
Geforce Now'dan 60 saat oynadım, en zevkli 60 saatti. Geforce Now süreleri azalmasa daha oynardım.
Konu 2020'ye aitmiş görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı