Apex Legends FPS yüksek ama düşük hissettiriyor

canerky.art

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba, Apex Legends ile ilgili yıllardır anlayamadığım bir durum var. FPS ile ilgili bir sorunum yok. Fakat oyun içindeyken bazı bölgelere baktığım zaman bir FPS düşüşü oluyor gibi fakat düşme yok. Sadece baktığım yerlerle alakalı gibi. Fareyi çevirdiğim de yer yer hissettiriyor. Yardımcı olabilecek birileri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Apex Legends ile ilgili yıllardır anlayamadığım bir durum var. FPS ile ilgili bir sorunum yok. Fakat oyun içindeyken bazı bölgelere baktığım zaman bir FPS düşüşü oluyor gibi fakat düşme yok. Sadece baktığım yerlerle alakalı gibi. Fareyi çevirdiğim de yer yer hissettiriyor. Yardımcı olabilecek birileri var mı?

Buyut dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyut dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bununla hiç bir ilgisi yok dostum. Yinede teşekkür ederim.

Yüzde 1 ve binde 1 FPS değerlerine bakarak anlaşılıyordu sanırım bu durum. Eğer bu değerler olması gerekenden düşükse FPS düşüşü oluyor gibi dediğiniz yerlerde gerçekten FPS düşüyordur.
Ayrıca Apex Legends'in serverleri sıkıntılı. Ara ara bozuluyor oyun. Dün doğru düzgün oyun oynayamamistim mesela. Bu aralar winter etkinliği başladığından dolayı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı