Apex Legends kulüp arkadaşı

Huha57

Decapat
Daha fazla  
Oyunda 50 saatim var 36. seviyeyim. Horizon, Revenant, Seer, Crypto ve Gibraltar oynamayı seviyorum diğer Legend'lara da hakimim. Günlük Battle Pass kasmak için 7-8 oyun atıyorum dereceli oyun henüz oynamadım ancak oynarım. Kulubü olan arkadaş varsa katılmak isterim beraber de oynarız sıkıntı olmaz benim için.
Nick : Revenant Enjoyer.

Son düzenleme:
Oyunda yaklaşık 10 saatim var hocam yeni başladım daha ama eklemek isterseniz Steam kullanıcı adım burada.

ℌenotaki.

Bende yeni başlayacağım, bilgim yok oyun hakkında ama kafa dengi birileri olursa çabuk alışırım, isteyen dc üzerinden ekleyebilir. HimmeLRT#6079

Derin Mundo#7462 discordum oynamak isterseniz ekleyin hocam
Bende yeni başlayacağım, bilgim yok oyun hakkında ama kafa dengi birileri olursa çabuk alışırım, isteyen dc üzerinden ekleyebilir. HimmeLRT#6079
Oyunda yaklaşık 10 saatim var hocam yeni başladım daha ama eklemek isterseniz Steam kullanıcı adım burada.

ℌenotaki.
Derin Mundo#7462 discordum oynamak isterseniz ekleyin hocam
İkinizi de ekledim müsait olunca gelin oyundayım ben şuan

Son düzenleme:
Apex başlıgına çok az kişi yazdı beklediğimden. Bu oyunda Türkiye'deki DotA2 kaderi yaşıyor sanırım. LoL'den DotA2 oynayan nadir buluyorsun. Warzone PUBG gibi oyunlar sebebiyle de Apex. Bende türklerle konusarak oynamak isterim atlar atlamaz ölelim sorun değil goygoy olsun kafa dengi olsun yaş 30 aimim standart kalitede kolsuz değilim

Apex başlıgına çok az kişi yazdı beklediğimden. Bu oyunda Türkiye'deki DotA2 kaderi yaşıyor sanırım. LoL'den DotA2 oynayan nadir buluyorsun. Warzone PUBG gibi oyunlar sebebiyle de Apex. Bende türklerle konusarak oynamak isterim atlar atlamaz ölelim sorun değil goygoy olsun kafa dengi olsun yaş 30 aimim standart kalitede kolsuz değilim
Ekle istersen yaş 26. Dc: Impreshant#7338

Geri
Yukarı